עיצוב משרד עבורך – לגלות את היתרונות של סטודיו מיכל רוזן

עיצוב משרד עם שילוב אלמנטים של טבע בהשראת ביופיליה

יש כל כך הרבה מעצבי פנים, איך תדעו שבסטודיו מיכל רוזן תקבלו את השירות והתכנון הטוב ביותר עבורכם?

עיצוב משרדים לחברה עם משחק קוביות צבעוני

1.מומחיות בעיצוב משרדים:

מיכל רוזן היא מעצבת פנים בוגרת תואר ראשון בעיצוב מטעם אוניברסיטת תל אביב (הלימודים התקיימו במכון הטכנולוגי בחולון). בין לקוחותינו אפשר למצוא חברות מובילות במשק כגון כללית ופלאפון, וחברות בינלאומיות כמו אייר פרנס, KLM וברודקום כמו גם חברות קטנות ובינוניות וחברות סטארט אפ בראשית דרכן כדוגמת WeeSee, ו pixie. תחום העיסוק המרכזי של סטודיו מיכל רוזן ב-17 השנים האחרונות הוא עיצוב משרדים וסביבות עבודה ולכן צוות התכנון מעודכן במגמות ובטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום ורותם אותן לעיצוב המשרד שלך. כן! גם אחרי 23 שנות תכנון, התשוקה וההתלהבות של מיכל וצוות הסטודיו שלנו ליצירת עיצוב פנים איכותי, ייחודי ומותאם ללקוח מניעה אותנו קדימה.

מבואת כניסה מעוצבת במשרדי חברת טקסטיל

2. היתרונות של סטודיו מיכל רוזן כסטודיו לעיצוב פנים על פני משרדי אדריכלים כשמדובר בעיצוב פנים למשרדים:

קיים בלבול רב בין עבודת אדריכל לעבודת מעצב פנים והרבה פעמים לקוחות סבורים ש"הכי טוב לעבוד עם אדריכל" גם כשמדובר בעיצוב משרדיהם החדשים. הגישה הזו נובעת מהעובדה המצערת שסף הכניסה לתחום עיצוב פנים הוא 0 . כלומר, כל אדם שחשקה נפשו להיות מעצב פנים יכול במחי קורס בין חודשיים או סתם בשם הכשרון להכריז על עצמו כמעצב. לכן צודקים מי שחוששים להעסיק מעצב פנים ומעדיפים אדריכל שבידו תעודת הכשרה מקצועית. אולם, אם מדובר במעצבת פנים שלמדה במסגרת אקדמית והתמחתה בתחום העיצוב ויש לה נסיון רב בתחום, כמו מיכל רוזן, יש יתרון מהותי להעסקת מעצבת פנים על פני אדריכל\ית כיון שאדריכל מטבע תפקידו צריך להתמחות בנושאים רבים ומגוונים שאינם קשורים לעיצוב הפנים כגון: תכניות בינוי ערים, הגשת היתרי בניה, תכנון מעטפת הבניין ועוד. החלק הקשור לעיצוב פנים הוא יחסית קטן בתוך עבודת האדריכלות וכשם שתעדיפו ללכת לאורטופד כשגבכם כואב ולא לרופא משפחה שהמומחיות שלו רחבה אך כללית יותר, כך גם עדיף לשכור שירותי מעצבת פנים כשמדובר בעיצוב משרדים כיון שכאן תמצאו מומחיות ספציפית בעיצוב משרדים וכן יידע והבנה נרחבים ומעמיקים בכל הקשור לחומרי גמר חדישים, פתרונות בעיצוב ומגמות אחרונות בעולם הקשורות לתחום. התכנון בסטודיו שלנו מתחיל משלב המעטפת של הבניין והוא כולל בדיקת הנכס והתאמתו האדריכלית לצרכי המשתמש (ע"י הפקת סקיצת תכנון ראשונית), תכנון חלוקת השטחים ותכנית ריהוט, תכנון מפורט של תכניות עבודה, הכנתן למכרז והנחיית היועצים ההנדסיים של המשרדים לצורך תכנון הנדסי שיניב את התוצאות הרצויות. בשלב הקמת המשרדים סטודיו מיכל רוזן מבצע את הפיקוח העליון על עבודת הקבלן המבצע עד האכלוס.

דלפק קבלה גבוה במשרדי חברת שילוח

3. תכנון מודולרי מותאם בדיוק בשבילך:

בין אם מדובר בייעוץ חד פעמי לרענון פני המשרדים או בתכנון קומות משרדים מרמת מעטפת ועד האכלוס, בתכנון המשרדים או בניהול כל פרויקט הקמת המשרדים בשיטת  Turn key project, בסטודיו מיכל רוזן תמצא תשובה ומענה לתכנון בשיטה ובקנה המידה המתאימים לך.

4. ליווי אישי:

הסטודיו שלנו מקצועי ואיכותי. אנו עובדות על מספר מצומצם של פרויקטים בשנה  ומיכל רוזן מלווה כל פרויקט, קטן כגדול, באופן אישי, משתתפת ומעודכנת בכל שלבי התכנון, בחירת חומרי הגמר והפיקוח העליון יחד עם מעצבות הפנים רונה הרמן ושירה נבון, מנהלות הפרויקטים בסטודיו. לכן, כשאתם מתכננים את המשרד שלכם אצלנו תוכלו להיות בטוחים שאתם אכן מקבלים ליווי אישי של אשת מקצוע ותיקה ומנוסה.

5. תכנון סינרגטי :

עיצוב ויישום המיתוג בחבילה אחת: התכנון מתבצע כתהליך של עבודת צוות בשני מישורים: השיווקי והתפעולי. במישור השיווקי צוות התכנון המורכב מצוות הסטודיו ומהאחראים על השיווק והמיתוג בחברה מגדיר את הערכים והמסרים העיקריים ולרוב גם ערך מותג מרכזי של החברה שישודרו באמצעות עיצוב המשרד. במישור התפעולי עבודת התכנון מתבצעת בהתאם להנחיות של מנהלי הכספים, התפעול והלוגיסטיקה והמיקוד הוא בדרישות הטכניות עבור התכנון האדריכלי למשל: מספר חדרים, מספר עובדים, גודל חדרי ישיבות כמו גם תקציב, לוחות זמנים ונתונים נוספים. התהליך המורכב והייחודי של תכנון בשני מישורים במקביל יוצר סינרגיה והתוצאה המתקבלת היא משרדים נוחים, מעוצבים וממותגים שמתאימים בדיוק לצרכי החברה.

עיצוב מטבח פתוח בכניסה למשרדים

6. איך תדע שאצלנו הלקוח במרכז ? מבחן התוצאה: 

לקוח שלנו אמר לנו פעם, בסוף תהליך תכנון מורכב, מאתגר ומוצלח, "החלטתי שמיכל יכולה לתת את המענה הטוב ביותר לתכנון המשרדים שלנו אחרי שנכנסתי לאתר וראיתי את המגוון הגדול של פרויקטים, כל פרויקט נראה אחרת ולכל משרד יש סגנון משלו. הבנתי שאקבל תכנון שמתאים בדיוק בשבילנו". אתה מוזמן לגלוש בגלריות הפרויקטים שלנו ולהיווכח בעצמך שכל משרד הוא בעל נראות ייחודית ומשדר מסר שונה . הרבגוניות המאפיינת את העיצוב בסטודיו שלנו נובעת מכך שאצלנו הלקוח אכן נמצא במרכז. גם המשרדים שנתכנן עבורך יותאמו לצביון, לתרבות הארגונית ולמסרים שתרצה לשדר. כך ניצור עבורך עיצוב משרד מנצח.

ומה הלקוחות שלנו אומרים? הכנסו והתרשמו מהמלצות לקוחות. 

רוצה לשמוע עוד על תהליך התכנון? התקשר אלינו 03-7326997
רוצה לצפות בפרויקטים נוספים? לחץ כאן