סביבת העבודה כגורם אסטרטגי מרכזי בהצלחה הפיננסית של ארגונים

win win win בהנגשת המידע על סביבת העבודה

ב12.2.2020 התקיים כנס WELL בנושא סביבת העבודה כפלטפורמה להצלחה פיננסית וארגונית של חברות. יזמתי את הכנס במטרה להנגיש מידע חשוב על ממצאי מחקרים עדכניים בנושא ולהציג מקרי בוחן רלוונטיים למנהלים בכירים שאחראים על ניהול כללי ועל פיתוח ההון האנושי וליועצים אסטרטגיים שמסייעים לארגונים לפתח חדשנות. כמה ימים לפני הכנס התראיינתי בפודקאסט הייחודי של iTalent וסיפרתי על הייחוד של עבודתי כמעצבת משרדים ואיך, אחרי שנים של עבודה עם החברות המובילות במשק החלטתי ליזום את הכנס. אתם מוזמנים לצפות בתקציר של הראיון שנערך עם דנה בש, הבעלים המנכ"ל של iTalent.
תמלול הסרטון: יש לי תחושה שזה משהו מאוד עוצמתי וצריך כבר לדבר עליו, על סביבת העבודה, כמה היא חשובה וכמה באמת צריך לקחת אותה בחשבון כגורם אסטרטגי מרכזי, וגם אם לוקחים אותה בחשבון, לדבר על המספרים שמאחורי העיצוב. זאת אומרת, אם אני מדברת על הגדלת תפוקה של 6% אני יכולה לשכנע את מנהל הכספים שישקיע בעיצוב עם הכנסת טבע למשרדים. אם אני לא מגיעה עם המספרים האלה אז העמדה שלי הרבה פחות חזקה.
אז החלטתי שאני יוזמת כנס כדי להביא את כל המידע הזה למי שאחראי על ניהול משאבי אנוש ובעצם אני יכולה להגיד שיש פה שלושה winim" " win win win

Win אחד הוא עבור העובדים, או עבור האנשים שחיים באותה סביבה. כי בעצם סביבת העבודה שלנו היא סביבת החיים שלנו. היום רוב האנשים חיים בעבודה רוב שעות הערות שלהם. נכון? אנחנו בעבודה! גם את דנה? גם את, גם אני : )

Win שני הוא ה- win של החברה. מסתבר ששני הצדדים מרוויחים, כי ברגע שטוב לעובדים התפוקה עולה וזה אומר שגם החברה תהנה מרווחים. אתן דוגמא: לגבי הכנסת טבע למשרדים: אם אני מעלה באמצעותו את היצירתיות ב- 15% אז בסופו של דבר דרך היצירתיות נוצרת חדשנות והיום חדשנות זה מנוע הצמיחה של הרבה חברות, זה לפעמים המפתח להישרדות שלהם, אם הן ישרדו או לא ישרדו!

Win שלישי הוא בכך שנותנים ערך לכל מי שאחראי על משאבי אנוש. היום רואים בזה תחום מאוד רך. זאת אומרת,  משהו שכאילו לא קשור לכסף, הוא קשור לעובדים וזה נתפס כמשהו מאוד רך. אני רציתי להפוך את זה למשהו יותר עסקי. זאת אומרת, להראות את השורה התחתונה. אנחנו מדברים פה גם על הכסף. לכן אני חושבת שמנהלות משאבי אנוש או מנהלי משאבי אנוש ירוויחו מכך כי הם יבואו לארגון ויגידו תשמעו יש פה משהו שאנחנו יכולים להרוויח ממנו.
לצפייה בפודקאסט המלא לחצו כאן : )