טלפון  03-7326997

אודות

מומחיות בעיצוב משרדים ומיתוג סביבת העבודה

סטודיו מיכל רוזן הוא סטודיו בוטיק לעיצוב פנים. המומחיות שלנו היא תכנון משרדים ומרפאות מאז 1995. מיכל רוזן מלווה אישית כל פרויקט וטביעת האצבע שלה ניכרת בעיצוב ובאיכות התכנון. עם זאת, כל פרויקט בסטודיו שונה מהותית בעיצוב ובנראות מפרויקטים אחרים כיון שהוא מותאם בדיוק ל DNA ולאופי החברה שלכם. בתיק העבודות תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של פתרונות תכנון ועיצוב ללקוחות השונים.

רוב הפרויקטים שלנו הם של עיצוב משרדים ומיתוג סביבת העבודה למגזר העסקי. פרויקטים נוספים שתוכננו בסטודיו: סניפי רשתות כגון רשת כללית סמייל, אתסטיקה ומשלימה ומיתוג סביבת העבודה במרכזי שירות הלקוחות של חברת פלאפון.

התכנון האדריכלי של פרויקט מתחיל משלב המעטפת – תקרת בטון, רצפת בטון וקירות היקפיים וכולל: חלוקה לחללים ותכנון מערך ריהוט, תאומים והפקת תכניות מנחות למהנדסים היועצים, הפקת תכניות עבודה לקבלן, בחירת חומרי גמר, הפקת כתב כמויות של חומרי הגמר ופיקוח עליון על עבודות ההקמה עד אכלוס הפרויקט.

בנוסף, לפני החלטה על רכישה או שכירת משרד:  ייעוץ לצורך בדיקה והתאמת הפוטנציאל של הנכס לשימוש החברה.
קרא עוד על היתרונות בעבודה עם סטודיו מיכל רוזן

צוות הסטודיו:

מיכל רוזן: מעצבת פנים, בעלת הסטודיו.

מעצבת פנים בעלת תואר B.Sc.Te. מטעם אוניברסיטת תל אביב מ-1992. (הלימודים התקיימו במכון לחינוך טכנולוגי בחולון, היום HIT). מ-1995 בעלת סטודיו מיכל רוזן לעיצוב פנים. עובדת עם חברות מכל התחומים בכל הקשור לעיצוב משרדים ומרפאות, מומחית ליישום המיתוג בסביבת העבודה.

ציפי תורקיה – אימס: מנהלת שיווק ומשאבי אנוש.

בוגרת החוג לספרות עברית ותוכנית הלימודים האינטרדיסציפלינרית, בעלת תואר ראשון BA  מטעם אוניברסיטת תל-אביב.
בעלת ניסיון בניהול הפקה וניהול צוותים.
אחראית על נושאי המנהלה בפרויקט.

שירה נבון: מעצבת פנים ומנהלת הפרויקטים.

בוגרת החוג לעיצוב פנים של המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעלת תואר B.Design בהתמחות באקולוגיה,שימור ופנים. בעלת תעודת מלווה ירוק מטעם מכון התקנים הישראלי.
אחראית על כל שלבי התכנון של הפרויקטים, התאומים עם הלקוח, היועצים, הקבלן והספקים.

ניקיטה אוצ'ניק: מעצב פנים ומנהל הפרויקטים.

בוגר המחלקה לעיצוב פנים של המכון הטכנולוגי חולון, בעל תואר B.Design בהתמחות עיצוב חלל אובייקט.
אחראי על כל שלבי התכנון של הפרויקטים, התאומים עם הלקוח, היועצים, הקבלן והספקים.