טלפון  03-7326997

מיכל רוזן

מעצבת פנים בעלת תואר B.Sc.T.E מטעם אוניברסיטת תל אביב מ-1992. (הלימודים התקיימו במכון לחינוך טכנולוגי בחולון, היום HIT). מ-1995 בעלת סטודיו מיכל רוזן לעיצוב פנים. עובדת עם חברות מכל התחומים בכל הקשור לעיצוב משרדים ומרפאות, מומחית ליישום המיתוג בסביבת העבודה.

ובנימה יותר אישית: מאפוא להתחיל? האהבה לעיצוב ולאסתטיקה פרצה אצלי בגיל צעיר. כנערה אהבתי מאוד פרחים ורציתי להיות .. חקלאית.. ולהכליא את הורד הכחול שאיש לא הצליח לגדל עד היום.  כהכנה גידלתי
60 שיחי ורדים בגינה שלנו . אחרי הצבא הבנתי שהעיסוק בגידול פרחים חסר במידה רבה את האינטראקציה הבין אישית (מישהו לדבר איתו) ובחרתי באהבה אחרת שלי – עיצוב פנים. סיימתי את לימודי התואר הראשון בעיצוב ולאחר עבודה במספר משרדי אדריכלים כ 3 שנים נוספות, הפכתי לעצמאית. מהר מאוד נשאבתי לתחום העסקי ולאנרגיות המהירות של עיצוב משרד והפכתי תוך שנים בודדות למומחית בתחום.
אני אוהבת את השילוב בין אמנות, עיצוב  ותכנון אדריכלי והנדסי ששלובים בעיצוב פנים  ואת האינטראקציה המתמדת עם אנשים. העבודה כמעצבת פנים היא לעולם מאתגרת ומורכבת והשאיפה שלי בכל פרויקט היא להגיע להבנה מלאה של צרכי הלקוח, השאיפות והחלומות שלו ויחד איתו לתרגם את החזון שלו למשרד פונקציונלי, ממותג ויפה. ברמת העיצוב והתכנון אני מוצאת כל פעם מחדש פתרונות יצירתיים לאתגרים שצצים בכל פרויקט: עמוד באמצע החדר, תקציב נמוך, תקרה נמוכה, נוף מזעזע…כמעט את הכל אפשר לפתור בחשיבה יצירתית.  הכי כיף לעמוד בסוף הפרויקט במשרדים החדשים ופשוט ליהנות.

לפרטים נוספים
צרו עמנו קשר