טלפון  03-7326997

עיצוב משרדי ערד תעשיות

מבואת כניסה מעוצבת במשרדי חברת טקסטיל

עיצוב משרדי חברת ערד תעשיות הידועה בשם סטנדרט טקסטייל. בתכנון המשרדים ניתן ביטוי לתחום העיסוק של החברה בענף הטקסטיל על ידי שימוש בו בתקרות והרצפה.
גם בעיצוב קיר הכוח בכניסה למשרדים משולבות מגבות מגולגלות כמחווה למגבות ערד הוותיקה.

עיצוב משרדים שמשדרים את תחום העיסוק

חברת ערד תעשיות היא מהחברות הוותיקות בישראל, בעלת מוניטין בייצור מוצרי טקסטיל וידועה גם בשם "מגבות ערד" בגלל המגבות האיכותיות שהיא מייצרת. החברה נרכשה לפני מספר שנים על ידי תאגיד הענק האמריקאי סטנדרט טקסטייל ולפני כשלוש שנים עברה למשרדים חדשים באיירפורט סיטי.

בבניית קונספט התכנון עבור המשרדים החדשים החלטנו יחד עם מנהלי החברה להשתמש במוצרי הטקסטיל של החברה ובמוצרי טקסטיל נוספים כדי להמחיש את תחום העסוק שלה. באמצעות עיצוב המשרדים התבקשנו גם לשדר חדשנות, ערך מותג מרכזי של החברה. סטנדרט טקסטייל ידועה בארה"ב ובעולם בזכות מוצרים פורצי דרך וחדשנים בתחום הטקסטיל שהיא מפתחת ומייצרת עבור ענפי הרפואה, הייטק ביוטכנולוגיה וגם עבור מלונאות ומוצרים לבית.

דלפק קבלה וקיר כוח בכניסה לחברת טקסטיל
קיר כוח דקורטיבי בעיצוב משרדים לחברת טקסטיל
עיצוב ריצופים שונים במבואת כניסה במשרדי טקסטיל
עיצוב מסדרון מוליך של רצפת אריחים בגווני אפור משולבים עם פרקט במשרדים לחברת טקסטיל
קיר כוח בחברת טקסטיל
עיצוב קיר כוח לפי עיסוק המשרד. עיצוב משרדים לחברת טקסטיל
חדר תצוגת טקסטיל במשרדים
חדר תצוגה למוצרי טקסטיל בחברת תעשיות טקסטיל
חדר ישיבות המשלב בתוכו מסך טלוויזיה ולוח מחיק לסיעור מוחות ופרזנטציה
עיצוב משרד אישי בצבעי שחור, לבן ואפור
עיצוב משרד מנהל בעיצוב יוקרתי באוירה נעימה במשרדים לחברת טקסטיל

המחשת תחום העסוק של החברה והחדשנות שלה באים לידי ביטוי בעיקר באזור הכניסה והדלפק. מי שנכנס למשרדים לא יכול להתעלם מקיר כוח שמקבל את פניו ותוכנן כמחווה למגבות ערד. על הקיר מגבות מגולגלות בגווני אפור ולבן שמזכירות בקריצה את החברה המיתולוגית.  מוצרי הטקסטיל ממשיכים ללוות את עיצוב המשרדים בצורת שטיחים המותקנים על הרצפה ותקרות בד מתוחות בתקרה. בקצה המסדרון תלויות על הקיר דוגמאות בדים בקומפוזיציה של עיגולים ובמרכז המשרדים חדר תצוגה עם מוצרי טקסטיל מובחרים לענף המלונאות.

יחד עם הרכות שיוצרים הבדים, השטיחים והמגבות והחמימות שהם מפיצים, שילבנו בעיצוב פריטי נגרות בגימור לבן מבריק, גופי תאורה במראה תעשייתי וצבעוניות מונוכרומטית של גווני אפור ולבן. השילובים הללו משדרים מינימליזם וחדשנות.

מלבד ההתמקדות בהעברת המסרים וערך המותג המרכזי על ידי עיצוב פנים תומך ומושכל, מטרה חשובה לא פחות הייתה לתכנן משרדים נוחים ויעילים שישרתו בצורה הטובה ביותר את עובדי החברה. ואכן, בהמלצה שהעביר אלינו מנהל הכספים של החברה אפשר ללמוד על שביעות הרצון הגבוהה של העובדים וההנהלה מהתכנון ומהתוצאה המוצלחת.