טלפון  03-7326997

עיצוב משרדים המשדרים תנועה

עיצוב צבעוני של דלפק קבלה ותאורה המשדרים תנועה

איך ממחישים תנועה באמצעות עיצוב פנים?

צ'יינה מוטורס היא חברה צעירה המייבאת אוטובוסים ורכב כבד מסין. תכנון הפרויקט היה מבחינתנו משימה מהנה ומאתגרת כאחד כיון שמאז ומעולם העיסוק בתנועה מעורר השראה ודמיון ובתכנון משרדי החברה החלטנו להדגיש את ה"מוצר" המופשט הזה. בהתאם לכך, מיד בכניסה למשרדים מקבל את פנינו דלפק שממוקם בקו אלכסוני וחוצה את המלבן של אזור הכניסה. הדלפק בנוי עם דפנות משופעות ונראה כאילו הוא בדרך..

מוטיב התנועה מודגש באמצעות פסי אור שקועים בקירות ובתקרה שחוצים את החלל בקו דינמי ועל ידי "כביש אספלט" משטיח שמלווה אותם. בחדר הישיבות ובכניסה תכננו מתקני תצוגה עבור דגמי רכבים שקצת מחזירים אותנו לעולם הילדות והדמיון וגם מאפיינים את תחום העסוק של החברה.

נושא נוסף שהוגדר כמטרה מרכזית הוא תכנון משרדים מרווחים ונעימים שיאפשרו אירוח מרשים ומכובד של לקוחות שמגיעים למשרדים. בהתאם לכך, מבנה משרדים תוכנן בפשטות . שני מסדרונות ראשיים מובילים את המבקרים לאורך המשרדים .

חדרי הישיבות ממוקמים במרכז וקרוב לכניסה כדי לאפשר אירוח ויחד עם זאת, בלי להכניס את האורחים ללב המשרדים. קירותיו השקופים נותנים תחושה של חלל גדול שמתחבר למסדרונות בצדדיו וגם מדגיש את המסדרונות הרחבים. בזמן פגישות חדר הישיבות הופך להיות לא שקוף באמצעות וילונות חשמליים שנותנים את הפרטיות הנחוצה.

הכניסה רחבת ידיים ובהמשך לדלפק הכניסה ממוקם על אותו קו אלכסוני דלפק אירוח שבו אפשר להכין שתייה חמה ולצפות בזמן ההמתנה בסרטוני תדמית על מוצרי החברה. בבחירת חומרי הגמר, הטקסטורות והצבעים השתמשנו בשילוב לבן וכתום שמקבילים לצבעי הלוגו ושילבנו רצפת פרקט חום כהה שמעניקה תחושת חמימות. המשרדים נוחים לעובדים וגם מאירי פנים לאורחי החברה.

דלפק קבלה גבוה במשרדי חברת שילוח
עיצוב חדר ישיבות מזכוכית במשרדי חברת שילוח
עיצוב משרדי חברת שילוח
חדר ישיבות קטן בצבעוניות כתומה
קיר זכוכית מפריד בין מסדרון לחדר ישיבות
עיצוב מסדרון עבור משרדי חברת ייבוא
עמדת קבלת קהל בצבע כתום התואמת את צבעי החברה
עיצוב תאורת קיר בעיצוב משרדים לחברת שילוח