עיצוב משרד עורכי דין המשדר מקצועיות

חדר ישיבות משרד עורך דין עם ספריה ולוח זכוכית מחיק

עיצוב משרדים לעורכי דין שמדגיש את מקצועיות הפירמה. משרד עורכי דין שניידמן –ורצקי מתמחה במתן שירותים לתאגידים, חברות הייטק ולשוק ההון.

בהתאם לפרופיל החברה התבקשתי לתכנן משרדים שישדרו אמינות ויציבות, כיאה למשרד עורכי דין. יתירה מזאת, עבודת הפירמה מתאפיינת בדייקנות ובמקצועיות ועל כך גאוותם של עורכי הדין יוני שניידמן ואביטל ורצקי. גם את המוטיב הזה רצינו להביא לידי ביטוי באמצעות עיצוב פנים מוקפד ויחד עם זאת לא "כבד" מדי בהתאם לעיסוק המשפטי של החברה בתחום הדינמי של שוק ההון וההייטק.

הרצפה האפורה הניטרלית הייתה נתון קיים והוגדרה כרקע שלנו למגרש המשחקים של עיצוב המשרדים. הרצפה מלווה את כל חדרי המשרדים ומאפשרת משחקים פרועים יחסית בצבע , שילוב של כסאות סגולים וכורסאות המתנה בגווני צהוב חרדל, ועדיין לשמור על מראה מאופק. היא גם משתלבת באלגנטיות עם טקסטורות העץ השונות של הספרייה, הדלפק והשולחנות.

כדי להמחיש את תחום העסוק של החברה בעריכת דין תוכננה בחדר הישיבות ספרייה קלאסית עשירה מעץ בגוון ונגה, אך צמוד אליה, שולחן הישיבות עשוי עץ בגוון בהיר יותר, בגימור מבריק ועם רגלי ניקל. פריט הריהוט הזה יוצר ניגוד מעניין לספריה ומדגיש דווקא את הפן של החדשנות בעבודתם של עורכי הדין.

כדי להדגיש את הדייקנות והמקצועיות השתמשנו בעיצוב המשרד באלמנטים גאומטריים שמלווים את העיצוב : תקרת אריחים לבנה שבה האריחים מובלטים על ידי מטריצה בשחור, גוף תאורה מעל הדלפק המורכב משני מעגלים זוהרים ועמוד מרובע מסיבי באזור הקבלה שמנהל דיאלוג עם הדלפק המלבני.

גם בחדר הישיבות גופי התאורה העגולים מוקפים בריבועי התקרה ויוצרים משחק גאומטרי מעניין. גם כאן, היה חשוב לנו לאזן את העיצוב הגאומטרי ולהכניס מעט רכות וחמימות למשרדים. זה נעשה על ידי ריהוט העץ בחדרים ווילונות הסטה לבנים שמשרים אוירה כמעט ביתית ומרככים את העיצוב. המשרד המואר בנוי כקומפוזיציה של ניגודים ומוקף בנוף עירוני הנשקף מהחלונות הגדולים.

לעיצוב משרד >>

עיצוב משרד עורכי דין - דלפק קבלה
פינת המתנה צהובה בשילוב דלפק מעוצב בצבעי שחור לבן וגוף תאורה תלוי
חדר מנהל במשרד עורכי דין
עיצוב משרד מנהל במשרד עורכי דין
עיצוב חדר מנימליסטי שחור ולבן במשרד עורכי דין
מבט מסדרון על פינת המתנה צהובה
ספריה מרצפה עד תקרה ולוח מחיק מזכוכית בחדר ישיבות במשרד עורכי דין