משרדים מעוצבים – תמונות השראה

תמונות עיצובים מגוונים של משרדים יפים בתקציבים שונים,

עיצוב כניסה למשרד עם שילוב אלמנטים של טבע בהשראת ביופיליה

כל משרד משקף באמצעות עיצוב הפנים את האפיון המיוחד של כל חברה. גם אם מדובר בתחום עיסוק זהה, המשרדים לרוב יהיו מעוצבים באופן שונה בהתאם לטביעת האצבע והתרבות הארגונית של כל חברה

עיצוב חדר ישיבות משקיף לנוף
עיצוב משרד יוקרה, עם תאורה שקועה ברצפה

משרדים מעוצבים עם אלמנטים של טבע

משרדים מעוצבים עבור חברת אחזקה עם שילוב אלמנטים של טבע במתודולוגיית ביופיליה. במתודולוגית תכנון של ביופיליה משלבים בעיצוב הפנים של המשרדים מופעים שונים של טבע לפי 15 דפוסים. בעיצוב משרדי החברה משולבות כמה דפוסים כאלו, למשל, דפוס מס' 1 – קשר ויזואלי עם הטבע במסגרתה העיצוב כולל  צמחיה בצורת קירות ירוקים ובעלי חיים (בפרויקט הזה שילבנו דגים באקווריום). או דפוס מס' 9 של טקסטורות טבעיות שעל פי מתוכננים הדלפק והרצפה עם טקסטורות של עץ ועם טקסטורות דמויות אלמוגים בדלפק וריצוף דמוי אבן.
עיצוב שמשלב טבע על פי מודולוגיית הביופיליה הוכח כתורם להורדת סטרס, הורדת לחץ דם, שיפור השלומות (WELLBEING), העלאת יצירתיות והעלאת תפוקה.
המשרדים מוארים באור טבעי שחודר לכל האזורים. גם אור טבעי הוא חלק חשוב בעיצוב משרדים ביופיליים.

חללי עבודה משותפים

עיצוב חדר ישיבות בשחור לבן עם מיתוג על בסיס משולשים
עיצוב חדר ישיבות עם אלמנטים מעוגלים , שולחן עגול ויחידת מיזוג עגולה בשילוב מיתוג גרפי המבוסס על משולשים
עיצוב כניסה למשרדים עם גרם מדרגות טרצו ברזל וזכוכית
עיצוב משרדים משולב בצמחיה בפטיו המרכזי ותקרה חשופה

חללי עבודה משותפים של רשות החדשנות בתל אביב. המשרדים נועדו לאפשר לעובדים שאינם יכולים להגיע על בסיס יומיומי למטה החברה בירושלים להיפגש ולערוך פגישות צוות או פגישות עם לקוחות וכן לעבוד בעבודה פרטנית בחדרים. העיצוב משדר קלילות ואוריריות . במרכז חללי העבודה המשותפים פטיו שמכניס אור ואפשר לצפות ממנו אל צמחיית במבוק. העיצוב בוצע עם תקרות חשופות כדי לקבל תקרה גבוהה יותר. צבעי הריהוט מותאמים למיתוג של רשות החדשנות שיושם במדבקות על גבי הקירות.

משרדים מפוארים

עיצוב משרד מנהל עם אקווריום
עיצוב חדר מנהל משקיף לנוף עם אקווריום
עיצוב פינת ישיבה עם קיר בחיפוי עבודת יד של קש צבעוני

צפו כאן במשרדים מפוארים שעיצבנו לחברת אחזקות.
העיצוב הוא מודרני וקלאסי כאחד. עם גופי תאורה מיוחדים, חיפויי עץ שמוסיפים חמימות לחלל וטקסטורות מיוחדות של קש צבעוני ושל אלמוגים כמוטיב שחוזר גם בדלפק.
עיצוב חדר המנהל עם אקווריום ענק שחוצץ בינו ובין חדר עבודה קטן ואינטימי. עיצוב התקרה משלב תקרה אקוסטית באיכות גבוהה לספיגת רעשים מקסימלית.

משרדים מעוצבים עבור חברה משפחתית

עיצוב דלפק קבלה בצורת אוניה בכניסה למשרדי חברת ספנות
עיצוב פינת ישיבה בחדר מנהלת משאבי אנוש. העיצוב צבעוני וקליל בצבעי כחול ואדום.
עיצוב מטבח ביתי במשרד
עיצוב מטבח ביתי - מבט מהמטבח אל קפיטריה צבעונית וצמחיה
עיצוב קפיטריה צבעונית עם צמחיה
עיצוב מסדרון ביופילי עם צמחיה טבעית ורצפת פרקט. האדניות מעץ משתלבות עם רצפת הפרקט
חדר מנהל עם פינת ישיבה מול הנוף

עיצוב משרדי החברה משקף מצד אחד את העוצמה של החברה כחברת ספנות מובילה כבר למעלה ממאה שנה ומצד שני את האווירה המשפחתית והחמה ששוררת בין חברי הצוות וההנהלה.
חלל הכניסה מעוצב עם מסלול שמוביל אל דלפק דמוי אנייה. השטחים המשותפים משולבים בצמחיה ומעוצבים בצבעוניות קלילה. בעיצוב חדרי המנהלים המפוארים משולבים דגמי אניות להמחשת תחום העיסוק של החברה.

מיתוג משרדים לפי תחום העיסוק

עיצוב כניסה למשרד חברת טקסטיל
עיצוב משרדים עם שילוב סוגי ריצופים שונים במבואת כניסה במשרדי טקסטיל
עיצוב קיר כוח לפי עיסוק המשרד. עיצוב משרדים לחברת טקסטיל

משרדים מעוצבים לחברת טקסטיל. העיצוב משדר את תחום העיסוק של החברה בטקסטיל על ידי קיר כוח עם מגבות מגולגלות כמחווה למשרדי "מגבות ערד" הוותיקה שנרכשה על ידי חברת האם סטנדרט טקסטייל.
הרצפה וגם התקרות עם אלמנטים של בד במתיחה ושטיחים שמזכירים שמדובר בחברת טקסטיל.

משרדים יוקרתיים

דלפק קבלה במשרדים מעוצבים של חברת קוסמטיקה
חדר מנהל מפואר עם פרקט וריהוט קלאסי ותאורה תלויה ושקועה

משרדים יוקרתיים בסגנון קלאסי עבור חברת קוסמטיקה. מעל דלפק הקבלה אלמנט תאורה ענק. בעיצוב משולב משרד מנהל יוקרתי עם ריהוט עתיק וגוף תאורה מיוחד תלוי מעל שולחן העבודה. התקרות מעוצבות עם קרניזים ותאורה נסתרת.

עיצוב משרד קטן

תקרה חשופה מעוצבת עם מערכות גלויות ובטון חשוף
עיצוב משרד קטן עם חללים פתוחים, תקרה חשופה וקירות בטון
עיצוב חדרי עבודה שקופים במשרדים עם תקרה חשופה
עיצוב מטבחון במשרדים משולב עץ
פינת אוכל מעוצבת עם ספסלי בטון משולבים רגלי מתכת
עיצוב תאורה עם נורות לד דמויות נורות פחם תלויות מתקרת בטון חשופה

עיצוב משרד קטן של השמאים סהר-נבון בוצע בסגנון מינימליסטי עם קירות בטון חשופים, מערכות גלויות של מיזוג, ספרינקלרים ותעלות חשמל ותאורה תלויה.
.
הצמחייה מרככת את גווני האפור של המשרדים ומוסיפה רעננות. עיצוב התאורה נעשה באמצעות גופי תאורה סטנדרטיים מרובעים במידות 60\60 ס"מ שבדרך כלל הם שקועים בתקרה אקוסטית. כאן, כיון שגופי התאורה תלויים ואינם שקועים הנראות שלהם מתקבלת ייחודית ומעניינת. במיוחד כשהם משולבים עם מנורות לד תלויות דמויות נורות פחם עם אור צהוב וחם.
פינת האוכל עם שולחן העץ וספסלי הבטון משתלבת יפה עם המראה הכללי.
.
הלקוחות ויתרו על חיפוי אקוסטי לתקרות כיון שאהבו במיוחד את מראה הבטון החשוף. פריטים שונים בגווני אדום כמו קערת הפירות והספרינקלרים האדומים "מקפיצים " את נראות המשרדים ומוסיפים עניין.

עיצוב משרדים קטנים

עיצוב משרדים להייטק עם חלל צבעוני עם תקרה חשופה ושטיח צבעוני
עיצוב חדר ישיבות להייטק סמוך למטבחון צהוב עם רצפת אריחים צבעונית ותקרה חשופה
עיצוב עמדות עבודה צבעוניות באופן ספייס עם אריחי ריצוף מותאמים לצבעי הלוגו של חברת הייטק
עיצוב חדשני לחדר ישיבות במשרדי חברת היי-טק עם רצפה צבעונית ותקרה חשופה
פינת ישיבה ולוח מחיק בתוך חלל עבודה
אריחים אקוסטים בתקרה חשופה במשרדי חברת הייטק

עיצוב משרדים קטנים לחברת הייטק העוסקת בחוויית משתמש במדיה הדיגיטלית. בהתאם לכך יצרנו חוויית משתמש מיוחדת גם במשרדים הפיזיים של החברה.
עשינו זאת באמצעות פריטים מיוחדים שלא נמצאים בכל משרד.
.
המשרדים מעוצבים עם תקרה חשופה ומערכות גלויות, מה שמקל על התחזוקה השוטפת ונותן גובה ותחושה אוורירית. תעלות מיזוג האויר עשויות מבד וכך מפזרות את האוויר באופן אחיד לאורך החלל. עיצוב חללי העבודה נעשה בשיטת אופן ספייס עם אריחי שטיחים אפורים שמגבירים את הספיגה האקוסטית של רעשים.
בחלל הציבורי הריצוף מבוצע מאריחי LVT  שהם סוג של אריח עשוי ויניל איכותי ומעוצב עמיד ברטיבות וניתן לניקוי בקלות. על הקירות מותקנות פלטות של לוחות אמייל מגנטי מחיק עם פרט סיום מיוחד של פרופיל מחורר שיוצר מראה תעשייתי ומעניק נופך מיוחד לעיצוב המשרדים. ריבוי הקירות המגנטיים המחיקים מאפשר תקשורת טובה בין העובדים ומאפשר להם חופש ביטוי יצירה.
העובדים במקרה הזה אכן "הרימו את הכפפה" ומעטרים את הקירות גם באיורים פרי ידיהם.
הפנלים התלויים של ספוג אקוסטי מאפשרים ספיגה אקוסטית מעולה ויחד עם זאת תקרה גבוהה ואוורירית.
כדי לאפשר לעובדים גם עבודה בפרטיות כשהם זקוקים לריכוז מקסימלי תכננו חדרים בהיקף המשרדים אליהם אפשר להיכנס בשעת הצורך ולעבוד באופן פרטי.

קונספט עיצוב לחברת הייטק

עיצוב קפטריה עם שולחן אבירים למפגשים אקראיים בין העובדים בזמן ארוחת הצהריים ולגיבוש קהילת עובדים
עיצוב קפטריה עם קיר תקשורת שכולל משחק שחמט תלת ממדי מגנטי, אפשרות לתליית פתקים והודעות ולכתיבה על לוח מחיק, לגיבוש קהילה
עיצוב מסדרון לפגישות אקראיות ולמיתוג עם לוחות כתיבה מגנטיים מחיקים שמאפשרים שיחות מסדרון, פגישות אקראיות ובאמצעותן גיבוש קהילה
עיצוב לובי מעליות עם
עיצוב אופן ספייס עם עמדות עבודה מודולריות עם פריטים שונים לבחירת העובד
עיצוב ארונית אחסון עם הדום ישיבה נשלף, מרופד וצבעוני עבור עמדת עבודה
עיצוב ארונית אחסון וישיבה -מצבי פתיחה שונים של ארונית אחסון וישיבה

עיצוב קונספט תכנון עבור קומה טיפוסית לחברת הייטק בתחום הסייבר.
עיצוב הקונספט בוצע במשרדי מיכל רוזן מעצבת משרדים ובמשרדי רון רובנשטיין אדריכלות בע"מ.
הקפטריה הקומתית מעוצבת עם קיר תקשורת גדול שמשלב משחק שח תלת ממדי מגנטי עם לוחות מגנטיים מחיקים להצמדת פתקיות או לכתיבה. עיצוב השולחן הארוך כשולחן אבירים מאפשר פגישות מרובות ומגוונות עם קולגות חדשים מהמחלקות השונות בכל קומה בכל ארוחה.
סמוך לקפטריה פינת ישיבה מעוצבת שמיועדת לפגישות לא רשמיות ואקראיות. הוכח שפגישות כאלו מעלות יצירתיות ו\או תפוקת עבודה.
המסדרון מתוכנן כאזור של אינטראקציה ומעוצב כך שיותאם ל"שיחות מסדון" ולפגישות אקראיות  שיכולות להתפתח לפגישות עבודה מסוג stand up meeting. לצורך כך הקירות מעוצבים עם קירות מגנטיים מחיקים ומדפים צריך להנחת לפטופ בזמן הפגישה.
בלובי הקומתי עיצבנו משחק קוביות תלת ממדי. לכל עובד יש קובייה שעליה הוא יכול להצמיד תמונות וטקסטים. המתקן יוצר פרסונליזציה ואפשרות לביטוי עצמי לכל עובד גם בשטחים הציבוריים ולא רק בחדרים או על עמדת העבודה האישית.
.
עיצוב עמדת העבודה האישית תוכנן כדי ליצור פרסונליזציה וייחוד לכל עובד. לשם כך עיצבנו לוחות מגנטיים ונעיצים תלויים שעליהם אפשר להצמיד תמונות ולוחות מגנטיים מחיקים. גם המסכים תלויים כדי לחסוך שטח על שולחן העבודה.
כל עמדת עבודה בנויה מכמה פריטים מודולריים וכל עובד יכול לבחור את הפריטים והצבעוניות המתאימה עבורו מתוך מגוון צבעי העיצוב שמבוסס על צבעוניות הלוגו. כך ביקשנו לשפר את תחושת הייחוד של כל עובד גם באמצעות עיצוב עמדת עבודה ייחודית.
לפי דרישות הפרוגרמה התכנונית לכל עמדת עבודה מצורפת ארונית ניידת צרה אך עמוקה, בנויה כ"בבושקה" עם מגירה בתוך מגירה ומאפשרת נפח אחסון גדול יחסית של חפצים ורכיבי מחשוב. ניתן גם לשלוף הדום מרופד לישיבה ולערוך פגישה ספונטנית עם קולגה שמגיע לעמדת העבודה לדיון ולפגישה קצרה.

עיצוב משרדי רשות החדשנות

עיצוב משרדים עם חדר ישיבות גדול
עיצוב חדר ישיבות במשרדי הייטק
עיצוב חלל פנאי וחלל עבודה במשרד
עיצוב נישות ישיבה (נוקים) למנוחה ופרטיות
עיצוב נישות ישיבה (נוקים) במסדרון להגברת התקשורת בין העובדים

כיאה לזרוע ממשלתית שאחראית לקידום חברות סטארטאפ מובילות בישראל ובעולם, המשרדים מעוצבים בגישה חדשנית שלא נראתה כמותה בעבר במשרד ממשלתי ובניית אסטרטגיית התכנון והפרוגרמה התכנונית נעשו מתוך כוונה לעצב משרדים שבהם מיושמות הגישות החדשניות ביותר היום של עיצוב משרדים (עיצוב משרדים מבוסס מחקר) .
.
המשרדים המעוצבים מיישמים באופן אופטימלי את העקרונות המרכזיים לגיבוש קהילת עובדים באמצעות תכנון חללי משרדים.
.
המשרדים בנויים מחדרי עבודה פרטיים שהוכחו מחקרית כסביבת העבודה הטובה ביותר לעבודה בריכוז ובצמוד לחדרי העבודה, חללים פתוחים שתוכננו כאזורי פגישות לא רשמיות.
החלל הגדול והמשמעותי ביותר עבור פגישות לא רשמיות הוא חלל הקפטריה הממוקמת בכניסה לאחת הקומות שאליה צמוד גם מטבח מאובזר. כאשר הקפטריה מעוצבת כבית קפה וסמוכה לחלל הכניסה. היא משמשת לישיבות צוות קטנות וגם כאזור המתנה נעים ופעילה במהלך כל היום ואל רק בזמן ארוחת הצהריים . למעשה בקפטריה היא הלב הפועם של קהילת העובדים.
הקפטריה תוכננה כך שתהיה צמודה לחדר הישיבות של הוועדות, ישיבות רבות משתתפים בהן חברי הוועדה מזמינים כל פרק זמן קצוב נציגי חברת סטארטאפ זו או אחרת כדי לקבוע אם וכיצד החברה תקבל סיוע מרשות החדשנות. מיקום הקפטריה בצמוד לחדר הוועדות הופך את ההמתנה שמטבע הדברים מלווה במתח, לנעימה יותר.
המסדרונות תוכננו כך שיעודדו את העובדים והמבקרים לעצור לשיחות מסדרון שהוכחו כמגבירות יצירתיות.
לאורך המסדרונות וגם בכניסה למשרדי החברה עצבנו נישות ישיבה מזמינות וממותגות  בגדלים שונים.
התקרות החשופות יוצרות מראה מתועש וחדשני  וגופי תאורה צבעוניים בגווני הלוגו מעבירים גם הם מסר חד משמעי  – לא מדובר כאן בעוד משרד ממשלתי אלא במשרדי רשות החדשנות : )

עיצוב משרדי חברת אשראי

משחק קוביות משדר אוירה של משחק והנאה וממתג את המשרדים
עיצוב משחק קוביות צבעוניות בכניסה למשרדים ושילוב צמחיה ופינת מנוחה .
עבודה באופן ספייס עם תקרה חשופה עם ספוגים לבליעה אקוסטית במקום תקרה מינרלית רגילה
עיצוב מטבחון צבעוני למשרדים עם מקרר שקוף , ארונות בגוון טורקיז ורצפת ויניל עם דוגמת מתומנים
עיצוב מסדרונות עם לוחות זכוכית מחיקים לעידוד תקשורת בין העובדים
עיצוב מסדרון ממותג עם לוחות זכוכית מחיקים לתקשורת מיטבית בין העובדים

בעיצוב משרדי חברת אשראי מימון ישיר. הנחיית העבודה הייתה לעצב כמקום שכיף לעבוד בו, עם אוירה קלילה של fun . בהתאם להנחיה תכננו משרדים צבעוניים, שילבנו משחק קוביות צבעוני עם גרפיקה שמשדרת משחק והנאה.
הצבעוניות התבטאה גם בעיצוב מטבחון עבור העובדים בצבעי טורקיז, לבן עם טקסטורות עץ.
בהתאם לעקרונות העיצוב הביופילי עיצבנו גם צמחיה בעציצים בחלל הכניסה שהוארו בתאורה מלאכותית כפיצוי על היעדר תאורה טבעית.
העבודה במשרדי החברה מבוססת על שיחות טלפון רבות בחללים פתוחים, מה שאומר שהיה צורך לתת מענה אקוסטי איכותי לרעש שנוצר עקב כך. הפעם פתרנו את האתגר האקוסטי במשרדים על ידי עיצוב קוביות ספוג שהודבקו לתקרה. עיצוב התקרה הייחודי שתוכנן על ידי מיכל רוזן ובוצע באופן מיוחד עבור הלקוח זכה בתגובות נלהבות גם מצד הספק שהחל לשווק אותו כפתרון עיצובי עבור משרדי לקוחותיו.

משרדים מעוצבים

עיצוב משרדים עם קפטריה צבעונית ומזמינה לגיבוש קהילת עובדים
עיצוב צבעוני של אופן ספייס במשרדי הייטק
עיצוב משרדים וחלל כניסה למשרדים
עיצוב צבעוני של קפיטריה עם צמחיה
עיצוב מסדרון רחב עם צמחיה למפגשים בין עובדים ולגיבוש קהילת עובדים
עיצוב משרדים שמעודד מפגשים, מומחש על ידי דמויות מאוירות שונות
עיצוב משרדים עם לוחות מחיקים במסדרון לשיחות מסדרון שיוצרות שיתוף
חדר ישיבות ורוד עם קיר מחיק

אתנחתא מחויכת:
משרדים מעוצבים בסטודיו שלנו עם איורים להמחשת מגוון האפשרויות לפגישות אקראיות שמסייעות לגיבוש קהילת עובדים. בכל אזור בא לידי ביטוי פוטנציאל אחר של תקשורת ועבודת צוות

עיצוב משרד באווירה ביתית

עיצוב משרד באווירה ביתית עם מטבחון במרכז חלל המשרדים ומערכות גלויות בתקרה
עיצוב מטבח פתוח בכניסה למשרדים
עיצוב משרדים עם תקרה חשופה צבועה בלבן
עיצוב חדר ישיבות במשרד עם שטיח בהשראת GOOGLE MAPS
עיצוב חדר שירותים במשרד

עיצוב משרד באווירה ביתית עבור חברה משפחתית. מנהלי החברה המשפחתית עובדים מסביב לשעון והנחיית התכנון הייתה לעצב משרדים שאפשר לבלות בהם שעות ארוכות ולהרגיש כמו בבית.
עיצוב המשרדים מודרני וכלל תקרה עם אלמנטים מתועשים וקירות בטון חשוף. יחד עם זאת, חיפוי הבריקים על הקירות,  הריהוט הכבד בגווני חום כהה ורצפת הפרקט משרים אוירה ביתית וחמימה. במרכז החלל מיקמנו את המטבחון שהוא לב המשרדים ומשמש אפילו לבישול. במטבחון מקרר משפחתי, כיריים וקולט אדים. גם חדר השירותים מעוצב כחלל ביתי עם מקלחון והכנה למכונת כביסה.
עיצוב חדר הישיבות נעשה עם תשומת לב מיוחדת לאקוסטיקה כיון שכל הקירות הם מזכוכית ומחזירים את גלי הקול. בהתאם עצבנו את חדר הישיבות עם שטיח בהשראת מפות גוגל, תקרת בד במתיחה שמעליה ספוג אקוסטי מודבק אל תקרת הבטון ועם אריחי עץ אקוסטיים דקורטיביים על הקיר.

עיצוב כניסה וחדר ישיבות

עיצוב משרדים לחברת לוויינים בהשראת גלקסיות
יצוב קונספט תכנון למשרדי חברת לוויינים עם אלמנטים גרפיים של שביל החלב משולבים בעיצוב התקרה והקירות
עיצוב חדר ישיבות חכם עם מסכים ואלמנטים תלת ממדיים של תאורה ומיתוג
עיצוב חדר ישיבות ממותג

הצעה לעיצוב כניסה למשרדים ולחדר ישיבות למשרדי חברת לוויינים
החברה מוכרת זמן שידור לחברות תקשורת בארץ ובעולם. בהתאם לכך עיצוב משרדי החברה משדר את הזוהר של אולפני השידור המובילים וגם את תחום העיסוק של החברה בלווינים באמצעות צילומי גלקסיות.
אלמנט של תאורה מפותל עם הדפס צילומי גלקסיות חוצה את חדר הישיבות לאורכו

מרכז חדשנות מעוצב

מרכז חדשנות צהוב
עיצוב מרכז חדשנות צבעוני עם שילוב קיר ירוק, רצפה בצבעי קשת, מטבחון צהוב ותקרה חשופה צבועה לבן
עיצוב מטבחון צהוב במרכז חדשנות
מרכז חדשנות מעוצב עם כיסאות צבעוניים
מרכז חדשנות עם כיסאות צבעוניים ותקרה לבנה חשופה
מטבחון צהוב עם רצפה צבעונית וקיר ירוק

עיצוב מרכז חדשנות עבור מטה משרד החינוך בירושלים, עם חללים רב שימושיים. התבקשנו לתכנן אותו כך שיתאים למגוון רחב של פעילויות: הרצאות, סדנאות או פגישות צוות קטנות. בגלל גודלו הקטן של מרכז החדשנות, כ70 מ"ר בלבד היה צורך לתכנן חלל גמיש ורב שימושי . בעיצוב שילבנו מחיצה ניידת שמחלקת את החלל לשני חללים קטנים ומוסיפה עוד אפשרויות שימוש בחלל. הצבעוניות המתפרצת מעודדת יצירתיות. שילבנו בחלל גם קירות ירוקים של צמחיה מגוונת שהם סוג של ריאה ירוקה בתוך החלל.
.
במסגרת שיפוץ החלל התקרה הגבוהה בגובה 5 מטר נחשפה והמערכות והצנרות בתקרה נצבעו בלבן. התקרה החשופה משרה אוירה תעשייתית הייטקית והופכת את החלל לקליל ואוורירי.

 

עיצוב מרכז חדשנות עם מסך ותקרה פתוחה. עם רצפה כתומה מטרצו אפוקסי
עיצוב אולם חדשנות עם סידור שולחן ישיבות גמיש
עיצוב מרכז חדשנות עם חלל גמיש ומחיצה שמחלקת לשני חללים
עיצוב מרכז חדשנות עם מולטימדיה ופודיום
פינת ישיבה צבעונית עם בדי ריפוד באדום, כתום, כחול וטורקיז
עצוב חלל מרכז חדשנות עם סידור גמיש של שולחנות ומחיצה ניידת שמשמשת כלוח מחיק מגנטי
עיצוב חלל חדשנות עם מחיצה מתקפלת שהיא גם לוח מחיק
תכנון מרכז חדשנות עם מערך ישיבה גמיש ותקרה פתוחה

בעקבות הצלחת הפרויקט במטה משרד החינוך בירושלים התבקשנו לעצב גם את מרכז החדשנות בנוף הגליל. גם כאן הרעיון הוא ליצור חלל עם גמישות מכסימלית ולצורך כך תכננתי מחיצה ניידת ראשית וכמה מחיצות ניידות קטנות, כולן משמשות גם כלוחות מחיקים.
הטקסטורות והצבעוניות מבוססות יותר על חיפוי הקירות בבמבוק וחיפוי רצפה מטרצו אפוקסי כתום צבעוני במיוחד. בפרויקט הזה נוסף גם מתקן קוביות מסתובבות מעץ שמוסיף נופך של משחקיות ואוירה קלילה למקום.

רוצים לעצב את המשרדים שלכם או לקבל ייעוץ בכל פרויקט של עיצוב משרדים או מרכזי חדשנות?
התקשרו עכשיו  6367133 04    683066 0544 או השאירו פרטים בתיבה למטה ונתקשר בהקדם : )

תפריט נגישות