המלצות

עם השנים הצטרפו ללקוחותינו חברות מתחומים מגוונים. חלק מהם, כמו מארסק ספנות, אייר פרנס ו-KLM אנו מלוות 10 שנים ויותר והם חוזרים אלינו בכל פעם שנדרש שינוי בעיצוב המשרדים או מעבר למשרדים חדשים. צפו בסרטונים וקראו מה אומרים הלקוחות שלנו על איכות התכנון של מעצבת המשרדים מיכל רוזן, העמידה בדרישות התקציב, היצירתיות והשירות המעולה שהם העקרונות המנחים של מיכל בתכנון משרדים.

עוד על מיכל רוזן  כאן

המלצת ניצן אביטוב ממשרד UXpert- חוויית משתמש

עיצוב משרדים להייטק עם חלל צבעוני עם תקרה חשופה ושטיח צבעוני

משרדי UXpert

המלצת עדי נבון ממשרד שמאים סהר - נבון

תקרה חשופה מעוצבת עם מערכות גלויות ובטון חשוף

נשרדי סהר – נבון

עיצוב משרדי אלאלוף ושות' ספנות בע"מ

בתחילת פברואר השנה עברנו למשרדנו החדשים בבנין "אדגר" רח' השלושה 2, תל-אביב.

מיכל רוזן וצוותה טיפלו בתכנון ועיצוב המשרדים, במקצועיות רבה, ביעילות ובאדיבות.

מיכל קישרה אותנו לספקים ועזרה לנו בבחירת הרהוט והתאורה המתאימים.

הודות לטעם המשובח, המקוריות והיצירתיות של מיכל ואנשי צוותה, הצלחנו להרים משרדים למופת!

שוכרים המעוניינים לשכור משרדים בבניין "אדגר", מופנים למשרדינו על מנת להתרשם ממשרדים לדוגמא.

אנו מודים מקרב לב למיכל ולאנשי צוותה על העבודה ועל האדיבות במהלך ביצוע הפרויקט.

בברכה,
אלאלוף ושות' ספנות בע"מ

עיצוב משרדי UXPERT

נתחיל בשורה התחתונה: התגובה הראשונה של מי שמבקר במשרדינו היא "וואו". השנייה: "כל כך כיף ונעים פה".

כחברה בתחום העיצוב, חיפשנו סטודיו עם ראש פתוח וחשיבה "מחוץ לקופסה" שיוכל לייצר עבורנו סביבת עבודה מיוחדת וכיפית. ובהחלט מצאנו!

מיכל רוזן וצוותה נרתמו למשימה בהתלהבות וענו על כל המטרות שהגדרנו בתחילת הפרויקט: משרד שישדר יצירתיות, שקיפות, איכות ומצוינות, עם תשומת לב מדוקדקת לפרטים.

בתהליך העיצוב קיבלנו רעיונות ייחודיים, שנדיר לראות במקומות אחרים. החל בשרוולי מיזוג מבד, דרך לוחות מגנטיים מובנים בקירות וריצוף צבעוני, וכלה במזרונים אקוסטיים התלויים מהתקרה בתלייה מיוחדת. כל זאת, ללא התפשרות על היבטים פונקציונאליים של אקוסטיקה, מיזוג, חשמל ועוד.
מעבר להיבט היצירתי, תהליך העבודה היה מאד מסודר ומקצועי – מסמכי תכנון, כתבי כמויות, הנחיית הקבלנים ופיקוח על העבודה. השילוב של יצירתיות ורעיונות מיוחדים, יחד עם מסמכי תכנון מפורטים ומסודרים והבנה טכנית מעמיקה, הביא לתוצאות מדויקות ומרשימות. כמעט ללא שינויים מהתכנון.

בברכה,
ניצן אביטוב
מנכ"ל, יו אקספרט בע"מ

עיצוב משרדי Turkish Airlines

הנדון: תודתנו על עיצוב משרדי טורקיש איירליינס בישראל

מיכל,
רציתי להודות לך בשמי ובשם חברת טורקיש איירליינס על עיצוב משרדי החברה בישראל.

אנו מרוצים מאוד מהעיצוב הסופי המבטא בצורה יפה ומלאה את רוח החברה שלנו כחברת התעופה הלאומית של טורקיה תכנון המשרדים נתן מענה ופתרון לנוחות ורווחת העובדים.

תודה על השירות המעולה והמענה המהיר שקיבלנו מימך ומצוות הסטודיו לכל פנייה, בקשה ושאלה. היחס המקצועי, הידע הנרחב והאכפתיות שלך תרמו לנו רבות בעמידה בלוחות הזמנים, בהתנהלות מול דרישות הנהלת החברה בטורקיה וכמובן באווירת עבודה נעימה.

וכמובן, עזרת לנו לעמוד בתקציב שהוגדר ע"י הנהלת החברה העולמית ועיצבת לנו משרדים מרשימים ויפים כיאה לחברת התעופה המובילה באירופה.

Thank you,
Seda Shelly Sadi
Sales Manager
Turkish Airlines
Israel Branch

עיצוב משרדי חברת סלטיק

ברצוני להודות לך על הפרויקט המוצלח של השיפוץ והעיצוב מחדש של משרדינו. התמיכה והליווי לאורך כל שלבי הפרויקט והתוצאה המרהיבה ומרחיבת הדעת שהתקבלה בסופו הפכו את הפרויקט כולו למוצלח מאוד.
מעבר לגורם האסטטי, העיצוב מחדש אכן הביא את היעדים העסקיים אותם הצבנו בתחילתו: העלאת רמת התקשורת של האנשים בתוך הצוותים השונים וביניהם, הגברת שיתוף הפעולה והלכידות החברתית של האנשים.תודה מקרב לב,
רונן דניאל
מנכ"ל סלטיק טכנולוגיות

עיצוב משרדי חברת צ'יינה מוטורס

ברצוני להודות לך עיצוב הפנים של משרדינו החדשים באיזור התעשייה לב הארץ. על התכנון המוקפד, החשיבה על כל פרט, השירות הנדיר וכמובן התוצאה – משרדים ממותגים וחדשניים, המהווים כרטיס ביקור ראשוני לחברתנו – על כל אלו שלוחה לך תודתנו.

עומר זוהר
מנכ"ל

יעוץ עבור חברת FineAdmin

רציתי לספר על שירותי הייעוץ של מיכל רוזן עבור לקוחותינו, חברות סטארט אפ שחברת פיין אדמין
מספקת להן שירותי אדמיניסטרציה.
מיכל סייעה מספר פעמים במתן ייעוץ ללקוחותיי בתהליך המעבר שלהם למשרדים חדשים.
הייעוץ כלל: ביקור במשרדים והמלצות לשדרוג תכניות החלוקה, שימוש בחומרי גמר מתאימים, בחירת
צבעים ודקורציה.
במהלך ביקור ייעוץ אחד או שניים עזרה מיכל ליישם שינויים שעשו את ההבדל בנראות המשרדים ויצרו
סביבת עבודה כייפית ומזמינה.
אני ממליצה בחום על השירות המקצועי והמחוייך של מיכל לכל חברת סטארט אפ שמבקשת ליצור
שינוי במשרדיה ולהתאים אותם לרוח החברה ולמסרים שלה.

יפעת פיין מנכ"לית

עיצוב משרדי חברת YTS

ברצוני להודות למיכל רוזן ולצוות הסטודיו על השירות המקצועי והמסור שקבלתי בתכנון משרדי Y-tech בפארק אפק.
מיכל השתלבה בייעוץ ובתכנון כבר בשלב המו"מ על הנכס ועזרה בהגדרת דרישות המפרט הטכני ותכנון התקציב.  הפרויקט התחיל כשהמשרדים ברמת מעטפת והסתיים עם אכלוס המשרדים. העבודה כללה תכנון חלוקת הפרויקט לחדרים, תכנון ותיאום עם היועצים, הוצאת תכניות עבודה מפורטות, בחירת חומרים ופיקוח עליון שבוצע יחד עם מנהל הפרויקט. חלק נוסף של התכנון כלל תיאומים והנחיית המעצבת הגראפית של הפרויקט כדי להתאים את המסרים הגראפיים לעיצוב הפנים ולמיתוג הכולל של Y-tech.
מיכל וצוותה בצעו את כל אלו במקצועיות רבה, במסירות וביעילות לאורך כל הפרויקט שנמשך בגלל אילוצים שונים זמן ארוך מהרגיל. קבלתי מענה מיידי לכל שאלה ובקשה ותכנון מקצועי ומותאם בדיוק לדרישות החברה. בהתאם לכך, המשרדים שהתקבלו הם לא רק נוחים ונעימים אלא גם בעיצוב שתפור עלינו בדיוק!

תודה רבה!
תומר שוייצר
מנכ"ל Y-tech

עיצוב משרדי חברת StandardTextile – ערד תעשיות

לאחרונה סיימנו את  פרויקט העברת משרדי מחלקת כספים של ערד תעשיות טקסטיל בע"מ (להלן – "ערד") לכתובת החדשה. לצורך תכנון המשרדים החדשים התקשרה ערד עם מיכל רוזן, התקשרות במסגרתה התבקשה מיכל לעצב את המשרדים החדשים זאת במסגרת רוח המותג של קבוצת סטנדרט טקסטיל אלי ה משתייכת ערד.
המשרדים החדשים משתרעים על כ-430 מ"ר והם כוללים חדרי עבודה ל-14 עובדים וכן חדרי ישיבות תצוגה וחדרים תומכים (שירותים, מטבח, מחשב וכיו"ב).
תכנון המשרדים הנדרש כלל תכנון מלא של כל השטח (השטח ששכרנו היה בצורת מעטפת בלבד) תוך דרישה לאפשר בו גם תשומת לב מספקת לסמלי המותג וכן חדר תצוגה למוצרים נבחרים המיוצרים על ידי החברה.
מיכל רוזן ליוותה את כל הליכי התכנון והביצוע לשביעות רצוננו המלאה כולל ליווי במהלך ואחרי סיום העבודות, קשר עם ספקי המוצרים ופיקוח על עבודות הביצוע והתאמתן לתכניות.
בסיום העבודה למדנו כי המשרדים מייצגים בצורה מרשימה את ערכי המותג והתוצאה הסופית תאמה לכל הציפיות שלנו מהפרויקט. עוד אציין כי מעבר להיות המשרדים מרשימים מאד בחזותם הם גם נוחים מאד לעבודה ולא ניתן להתעלם מתחושת צוות העובדים במשרדנו לגבי השיפור המשמעותי בהרגשתם והנוחות בסידור המשרדים כפי שתוכננו על ידי מיכל.

לסיכום, אני שמח להמליץ בכל פה על שירותיה של מיכל וציוותה לפרויקטים של עיצוב פנים.

בברכה,
דורון ליכטנשטיין
מנהל כספים
ערד תעשיות טקטסיל בע"מ

שירותי תכנון עבור איירפורט סיטי

מיכל רוזן שימשה כמעצבת פנים במספר פרויקטים שנוהלו ובוצעו על ידינו עבור מספר לקוחות באיירפורט סיטי כולל משרדי ההנהלה של איירפורט סיטי.

הריני לציין ולהודות על השירות המעולה והיחס המקצועי לו זכינו במהלך העבודות שכלל עמידה בלוחות זמנים בשלבי התכנון, עבודה יסודית וירידה לפרטים, מענה מהיר לכל שאלה, ליווי צמוד של הביצוע ועד למסירה לשביעות רצון הלקוחות.אנו ממליצים בחום על מיכל רוזן כמעצבת פנים.

בברכה,
אלון פילי
מהנדס ראשי

עיצוב משרדי Air France בישראל

עם מעברנו למגדל משה אביב, ברצוננו להודות ולהביע שביעות רצוננו מהתוצאה המוצלחת.

תודה על העבודה, התכנון והפיקוח, על הסיוע, על הסבלנות ועל האוזן הקשבת שקיבלנו לאורך כל שלבי התכנון, ההתלבטויות, הרכש והביצוע.

בברכה,
שמעון מויאל
מנהל כספים

עיצוב משרדי KLM בישראל

ברצוננו להביע הערכתנו הרבה על תכנון משרד ק.ל.מ בישראל. במסגרת עבודת התכנון והפיקוח זכינו להיענות מהירה לכל פניה, לשרות מעולה ולסיוע רב בהגדרה ובשמירה על תקציב הקמת המשרדים. עיצוב המשרדים יעיל ונוח ויחד עם זאת מבטא באופן יצירתי את חזון ורוח החברה.

על כל אלו אנו מביעים תודתנו.

בברכה,
חנן צוויג
מנהל ק.ל.מ ישראל

עיצוב משרדי רפאל לוי אבשלום עורכי דין ונוטריון

1.לאחרונה עבר משרדנו, משרד עורכי דין רפאל לוי אבשלום, לפארק המדע ברחובות.

2. מיכל רוזן הייתה אחראית על עיצוב הפנים.

3.ביקשתי ממיכל לעצב משרד שישקף את המקצועיות את המוניטין המעולה שבנינו במהלך השנים. כמו כן, רצינו לנצל באופן מלא את המבנה בו עמדנו להשתכן על כל אתגריו.

4. לאחר שנכנסנו למשכננו החדש, אנו שבעי רצון מהתוצאה וגם מקבלים מחמאות מלקוחותינו.

5. אנו אוהבים את העיצוב של מיכל רון, המשרה אוירה של משרד  מכובד ומקצועי, כפי שרצינו.

6. אנו מודים למיכל ולצוות התכנון על השירות שקיבלנו אשר היה ללא דופי ותוך מתן מענה לכל שאלה ובקשה.

7. בתכנון התמודדה מיכל עם מתן פתרונות לחדרים ללא חלונות ע"י שילוב תאורה מתאימה.

8. חלוקת המשרד יעילה ומנצלת היטב את השטח, קיבלנו משרד מואר ומרשים שתואם את ציפיותינו ואף למעלה מכך.

בכבוד רב,
רפאל לוי אבשלום, עו"ד

עיצוב משרדי ברודקום

ברודקום רשת ביתית קוית הינה מרכז פיתוח של Broadcom Corporation חברה אמריקנית המתפרסת על פני מדינות רבות בעולם ומתמחה בציוד תקשורת. מרכז פיתוח זה מתמחה בפיתוח פתרונות לתקשורת ברשתות ביתיות במיוחד לבידור הביתי בהעברת קבצי וידאו במהירות, במהלך שנת 2009 עלה הצורך לעבור למקום עבודה חדש ומרווח שיתאים לצרכי המרכז והתפתחותו לשנים הבאות ולצורך כך יצא מכרז לעיצוב פנים של המקום החדש שנבחר בקפידה בקריית שדה התעופה.

במכרז זכתה מיכל רוזן ומשרדה, מיכל נרתמה לפרוייקט במלא המרץ וללא לאות בכל זמן ולכל שאלה ובקשה, חברת האם שלנו מאופיינת בריכוזיות ובבירוקרטיה ייחודית המצריכה דיווחים שוטפים וניהול ברמה גבוהה ביותר של פרוייקט מסוג זה ומיכל עשתה זאת מעל ומעבר לציפיות, עבודתה של מיכל מאופיינת במקוריות, במסירות גמורה, בשיתוף, במציאת פתרונות המתאימים למרכז, מיכל עבדה בשיתוף פעולה מלא תמידי עם יועצי המיזוג, יועצי החשמל, הבטיחות וכן עם הנהלת האתר, מנהל הפרוייקט מטעמנו, אנשי הייעוץ פנים חברתיים כגון מנהלת המכרז ואנשי ה-IT וכך עם ספקים כגון התאורה הריהוט הריצוף וכו'.

לוח הזמנים של הפרוייקט היה לחוץ ביותר להקמת מרכז של 1200 מ"ר בתוך חודש וחצי דבר שהכריח עבודה מאומצת בשיתוף עם כל הקבלנים ומיכל עשתה זאת ללא דופי עם זמינות תמידית ומציאת פתרונות מקוריים תוך עמידה בלו"ז, התוצאה הינה של מרכז מעוצב יפהיפה העומד בסטנדרטים בינלאומיים כך שאורחינו שמחים מאוד להגיע לכאן ולהעריך את עיצוב המרכז, כל זאת ללא ספק תודות לתרומתה האדירה של מיכל להצלחת הפרוייקט

בברכה,
אטינגר יהודה
אחראי שירותי חברה
ברודקום רשת ביתית קוית בע"מ

תכנון ועיצוב מרפאות שיניים,רפואה משלימה ואסתטיקה

ברצוני להודות לך על עבודת התכנון והעיצוב המקצועית והממוקדת שאת מבצעת עבור רשת ש.ל.ה.

בשנתיים האחרונות בצעת עבורנו מספר פרויקטים מרכזיים:

א. עיצוב פנים תדמיתי עבור 76 סניפי רשת כללית סמייל- ליצירת תדמית ומיתוג מחדש של הרשת.

ב. עיצוב מרפאת דגל לרפואה משלימה משולבת ברפואת אסתטיקה- מרפאת דרור בראשל"צ.

ג. עיצוב פנים תדמיתי עבור רשת כללית רפואה משלימה ורשת כללית אסתטיקה.

במסגרת הפרויקטים הנ"ל שימשת כחוליה מקשרת בין ההנהלה ומנהלי השיווק והאסטרטגיה של החברה לבין מחלקת הבינוי והשכלת לשדר דרך עיצוב הפנים את התדמית והמיתוג של ש.ל.ה כרשת עבור כל המשפחה המאופיינת בשרות מקצועי וחם.

בתכנון הפרויקטים הוכחת עמידה בלוחות זמנים צפופים ויצירתיות בפתרון בעיות שעלו בשטח, שרות מסור וכן שיתוף פעולה הדוק עם משרד הפרסום מצד אחד ועם הקבלנים המבצעים מצד שני.

מעל לכל התוצאה המוצלחת והתגובות החמות של העובדים והלקוחות בש.ל.ה לעיצוב מדברות בעד עצמן.

מאחל לך המשך עבודה פורה איתנו.

בברכה,
עוזי הלפרין
מנכ"ל ש.ל.ה

עיצוב משרדי סינרון

ברצוננו להודות לך מקרב לב על עבודת תכנון מקצועית ויצירתית, על היחס האישי והשרות המסור שלך ושל צוות הסטודיו.
אין ספק כי הצלחת לשדר דרך עיצוב הפנים את התדמית המתאימה לחברת סינרון הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת התרבות הארגונית.

סינרון היא חברת היי-טק הנסחרת בנאסד"ק, המפתחת מכשירים רפואיים-אסטטיים המבוססים על שילוב של אנרגיה אופטית וחשמלית.
הקונספט שעיצבת, המסמל את טכנולוגיית האור של החברה, מיושם בהצלחה במשרדי החברה ובקנדה.

בתודה ובתקווה לשיתוף פעולה גם בעתיד,

בברכה,
דורון גרסטל – מנכ"ל
סינרון מדיקל

עיצוב משרדים לOmrix בNYC

 I wish to hereby express my appreciation for the professional design and planning you have done for Omrix offices at the Rockefeler  Center in Manhattan, NYC

The planning was carried out to our satisfaction, while withstanding the tight schedule and maintaining the budget which were allocated for the project.

Thank you and best wishe,

Arnan Ben-Davidmy 

Director – strategic projects

עיצוב מרכז שירות של hp

עם סיום הפרויקט, קבלי את תודתנו על התכנון המרשים של המרכז. הפרויקט בוצע במשרדך תוך כדי עמידה בלוחות זמנים צפופים ודרש תכנון וביצוע מהירים יחד עם שמירה על איכות תכנונית גבוהה.

קבלנו שירות מקצועי, אדיב ומעולה, התייחסות ומענה לכל שאלה בזמן אמת ומעל לכל, מרכז מתוכנן היטב, פונקציונאלי מאד וגם נותן מענה לייצוג והבעת התדמית של HP כחברה מובילה ושל טלדור כספק שירות מעולה.

תודה לך, ותודה גם למלכה גרינברג, האדריכלית האחראית.

להתראות בפרויקטים הבאים

בברכה,
עופר שרגאי
סמנכ"ל תפעול

עיצוב משרדי חברת שילוח בינלאומי

לפני כ 3 חודשים השלימו מיכל רוזן וצוותה את עיצוב הפנים עבור  משרדינו המחודשים.
כל שלבי התכנון בוצעו במקצועיות רבה ותוך הקשבה והיענות לצרכי החברה.

מיכל וצוות התכנון עיצבו עבורנו משרדים נוחים ויפים שבתוכם משולבים פתרונות שנתפרו במיוחד בשבילנו כמו: מנורות תלויות מעל עמדות העבודה, תקרות בסגנון ייחודי ומתקנים מיוחדים לסינון אויר בגלל הקרבה לשדה התעופה.
מיכל וצוותה היו זמינים בכל רגע נתון לכל בעיה שהתעוררה.
אני רוצה להביע כאן את שביעות רצוני הרבה מהעיצוב ומהשירות, שקיבלנו ולהמליץ בחום על סטודיו מיכל רוזן.

בברכה,
Veroslavski Moshe
Managing Director

עיצוב משרדי חברה ליסינג לרכב דורנט

ברצוננו להודות לך על ליווי הפרויקט ולתאר בקצרה את השלבים שעברנו בהנחייתך.

בשלב התכנון הראשוני העלית 3 רעיונות בזכותם בחרנו בך מתוך מספר אדריכלים מובילים שהגישו מועמדותם לתכנון הפרויקט.

תכנית חלוקת השטחים שהצעת חסכה שטח של עשרות מטרים וסכום כסף לא מבוטל.

בתקופת התכנון בה עבדנו כצוות השקעת זמן, מחשבה, יצירתיות וידע מקצועי כדי להגיע למשרד שכל חלק בו מתוכנן בקפידה.

בין היתר תכננת תקרות קשתיות ייחודיות ופריטי ריהוט לחדרי המנהלים ולחללי העבודה השונים.

בתכנון הריהוט בחללים הפתוחים השקעת מחשבה כדי ליצור רהיטים בעלי מראה עשיר ואלגנטי מחומרים פשוטים יחסית- פורמייקה ומ.ד.פ והמחיצות האקוסטיות מגבס שתכננת בשיתוף עם יועץ האקוסטיקה יעילות ויפות לא פחות ממחיצות הבד הסטנדרטיות היקרות בהרבה.

צוות דורנט השקיע מחשבה רבה בבחירת סגנון העיצוב שישקף את תדמית החברה ואת יישמת החלטותינו בהצלחה בשילוב חומרי הגמר המתאימים.

היענותך המהירה לכל פניה והשירות המקצועי והאדיב שקיבלנו לאורך כל הדרך, גם כשהיו בינינו חילוקי דעות כאלו ואחרים, ראויים לציון.

משרדינו החדשים נוחים, יעילים וייצוגיים. אנו מקבלים תשבחות ותגובות נלהבות מלקוחות וגם מאדריכלים שמגיעים כדי להתרשם.

על כל אלו רצינו להביע תודתנו ולברך אותך בהמשך הצלחה ועבודה פורה.

בברכה,
יגאל שפיר

תכנון שיפוץ משרדי חברת ספנות מארסק

מיכל ביצעה עבורנו עיצוב פנים תדמיתי למשרדי החברה באשדוד ובתל אביב.

העבודה כללה ייעוץ, עיצוב פנים ופיקוח עליון עד אכלוס הפרויקט.

העבודה התאפיינה במתן שרות מקצועי ואמין וליווי הפרויקט בכל שאלה, התלבטות או בעיה, תכנון מעולה וחשיבה על פרטים יחד עם עיצוב יצירתי שמשדר את עוצמתה של מארסק כחברת הספנות הגדולה בעולם.

מיכל סייעה במשא ומתן על תנאי הקמת המשרדים בתל אביב. המלצותיה המקצועיות של מיכל סייעו לשדרוג המפרט הטכני שקיבלנו מהשוכר, בדיקת התקציב והתמחור של הפרויקט מההיבט האדריכלי וכן לחסכון ניכר בעלויות.

המשרדים שתוכננו באשדוד ותל אביב הינם ארגונומיים ומרשימים ועונים על צרכינו.

אני ממליץ בחום על מיכל רוזן כמעצבת פנים מעולה.

בכבוד רב,
אלון מולאחימיאן
מנהל הכספים מארסק ישראל בע"מ.

עיצוב משרדי חברת Infinite Memory

אנו רוצים להודות לך על עבודת התכנון והעיצוב המקצועית שביצעת עבורנו.
בתקציב מצומצם ובזמן קצוב הצלחת לתכנן ולעצב משרדים שנראים פשוט נפלא. התכנון היה יצירתי והעמידה ביעדי התקציב ובלוחות הזמנים היו ללא רבב.
השירות היה מעולה וכמו גם הזמינות לאורך כל שעות היום. הפגנת הבנה טכנית מרשימה ועבודת צוות מול המהנדסים והנחיותיהם עד להשגת העיצוב הרצוי. גם התכנון הייחודי הינו מכוון לתחום עיסוק החברה.

התוצאה, משרדים מרווחים ונעימים עם עיצוב שניכרת בו טביעת האצבע לך.

 יישר כח,
רמי לנגר-מנכ"ל
אינפיניט ממורי בע"מ

תפריט נגישות