עיצוב משרדים מודרני

עיצוב כניסה למשרד עם משחק קוביות צבעוני , דלפק ופינת ישיבה

דלפק כניסה משרדי מימון ישיר

עיצוב המשרדים המודרני במשרדי חברת האשראי מימון ישיר תוכנן ליצירת סביבת עבודה נעימה ושיתופית. בעיצוב משולבים משחקים שתורם לאווירה של קלילות ולגיבוש קהילת העובדים והעיצוב הגרפי המשולב בעיצוב הפנים משדר אוירה צעירה ודינמית.

קונספט עיצוב מותאם לתרבות הארגונית

החברה עוסקת במתן אשראי צרכני והלוואות ומשרדיה משתרעים על פני כמה קומות. כל קומה "מספרת" את הסיפור שלה והיא בעלת צבעוניות שונה בהתאם לאופי הפעילות של המחלקה.
במחלקת משאבי האנוש של הארגון משקיעים מחשבה ומשאבים ברווחת העובדים ובאווירה צעירה וכיפית על ידי פעילויות משותפות לעובדים, ימי גיבוש ואפילו נסיעות לחו"ל.
העיצוב ותכנון המשרדים תומך בתרבות הארגונית על ידי אזורי מנוחה ומטבחונים מפנקים בכל קומה המאפשרים אתנחתא במהלך יום העבודה ותורמים להגברת תחושת השייכות והשיתוף.
לרווחת העובדים תוכננו גם קירות ירוקים שמשמעותם, קירות משולבים צמחיה שמלבד המאה הנעים והמלבב שלהם תורמים, כמו שהוכח במחקרים, לתחושת רוגע, לנטרול רעלים ולהעשרת האוויר בחמצן.

אוירה של קלילות והנאה באמצעות שילוב משחקים

קומת הפיתוח הטכנולוגי היא גם קומת הכניסה לחברה. קומה זו דורשת עבודת צוות רבה ולכן יש בה אפשרויות רבות לשיתוף בין העובדים. מאחר ויש בקומה זו גם כניסה ויציאה של כל עובדי החברה מדי יום, הצבנו לצד דלפק הכניסה משחק קוביות מסתובבות התלויות על מתקן עם כבלים שיוצר חוויית משחק כיפית ושיתוף בין העובדים במחלקות השונות ותורם לגיבוש העובדים לקהילה. החיבור בין העובדים בא לידי ביטוי גם על ידי משחקים שתלויים על הקירות באזורי המנוחה, כמו בקפטריה.

משחק קוביות בלובי הכניסה

מבט על המסדרון הראשי בכניסה

עיצוב משחק קוביות צבעוניות בכניסה למשרדים ושילוב צמחיה ופינת מנוחה .

בלוג פיסי צבעוני שהוא משחק קוביות מבט מקרוב

קירות תקשורת במסדרונות

על קירות מסדרונות הקומה יש חיפוי זכוכית שהוא למעשה לוח מחיק ענק שעליו ניתן לכתוב וכך מתאפשרות בנוסף לשיחות מסדרון פגישות קצרות בין העובדים ו-stand up meetings התורמות לחוויית השיתוף והיצירתיות. במסדרונות אחרים נפגוש קירות מעוטרים חלקם בעיצוב גרפי בשחור לבן וחלקם בגרפיקה צבעונית מודרנית, המשרים אווירה נעימה. המסדרונות מוארים היטב עם תאורה נעימה שעושה חשק לעצור ו"לחטוף" שיחה קצרה וכך גדל מספרן של הפגישות האקראיות בין העובדים ומתחזק הקשר ביניהם שתורם בסופו של יום לעליה בתפוקה ובחדשנות. קראו עוד על קירות תקשורת

עיצוב מסדרונות עם לוחות זכוכית מחיקים לעידוד תקשורת בין העובדים

קירות עם חיפוי זכוכית המאפשר כתיבה

עיצוב מסדרון עם מיתוג קירות באמצעות מדבקות גרפיות

קירות המסדרון מעוטרים במדבקות מעוצבות

עציצים עם צמחיה טבעית במסדרון מכניסים את הטבע לחלל

אופן ספייס אקוסטי ומואר

עיצוב חלל העבודה הפתוח (האופן ספייס) בו יושבים עובדי הקומה עם תקרות פתוחות גבוהות יוצר אווירת פתיחות וקלילות. צורת ישיבה זו מייצרת סביבת עבודה שיתופית המחזקת את הקרבה והגיבוש בין העובדים. החלונות הגדולים מכניסים שפע של אוויר ואור ויחד עם הצבעוניות בגוונים של כתום אדום תורמים לתחושת השמחה והאופטימיות.

חשיבות האקוסטיקה בכלל ובחללי אופן ספייס בפרט היא קריטית ביותר ליצירת סביבת עבודה שקטה ונעימה. כחלק מהטיפול האקוסטי בחלל אבזרנו את התקרה בקוביות ספוג אקוסטי למניעת רעשים עם פתרון צורני מיוחד שעצבנו בסטודיו שלנו.

אופן ספייס עם תקרה פתוחה וספוגים אקוסטיים

אופן ספייס קומתי עם שפע אור טבעי

חדר ישיבות קומתי

חדר מנהל

קומת אגף המכירות מאופיינת בצבעים חמים בגוונים של אדום כתום ורוד המשרים אווירה נעימה וביתית. באזור הציבורי יש מטבחון ופינת ישיבה לעובדים המאפשרת רגיעה ופסק זמן במהלך היום.

אופן ספייס קומתי עם מבט למטבחון

קומה נוספת בחברה היא קומת השיווק והכספים המאופיינת בצבעוניות בגוונים של כחול סגול טורקיז. החיבור בין המחלקות נעשה ע"י משחקים מגנטים התלויים על הקירות  באזור הצמוד למטבחון. אפשר למצוא על הלוחות משחקי שחמט ומשחקי מילים היוצרים אינטראקציה בין העובדים ומאפשרים הפסקה מהנה משגרת העבודה. חיבור נוסף בין המחלקות השונות מתאפשר במפגשים הבלתי רשמיים במטבחון המרווח והמפנק.

עיצוב מטבחון צבעוני למשרדים עם מקרר שקוף , ארונות בגוון טורקיז ורצפת ויניל עם דוגמת מתומנים

מטבחון מפנק בצבעי טורקיז

פינת ישיבה במטבחון עם משחקים מגנטים תלויים

גם בקומה זו הוספנו צמחיה טבעית הידועה כמטהרת את האוויר ובכך גם משפיעה על תחושת הwell being של העובדים. במסדרון הקומה נבנה קיר ירוק המכניס את הטבע לחלל ומשרה רוגע ושלווה בנוסף ליתרונות הבריאותיים שלו לרווחת העובדים.

קיר ירוק במסדרון הקומה

מבט מקרוב על הקיר הירוק

תפריט נגישות