עיצוב משרדים באווירת שיתוף לגיבוש קהילת עובדים

עיצוב כניסה למשרד עם משחק קוביות צבעוני , דלפק ופינת ישיבה

דלפק כניסה משרדי מימון ישיר

משרדי מימון ישיר החדשים תוכננו ליצירת סביבת עבודה נעימה ושיתופית תוך גיבוש קהילת העובדים. החברה עוסקת במתן אשראי צרכני והלוואות ומשרדיה משתרעים על פני כמה קומות. כל קומה מספרת את הסיפור שלה וצבעוניות שונה בהתאם לאופי הפעילות של המחלקה. החיבור בין העובדים בא לידי ביטוי על-ידי משחקים שתלויים על קירות, אזורי מנוחה ומטבחונים מפנקים בכל קומה המאפשרים הפסקה ואתנחתא במהלך יום העבודה ותורמים להגברת תחושת השייכות והשיתוף.

קומת הפיתוח הטכנולוגי היא גם קומת הכניסה לחברה. קומה זו דורשת עבודת צוות רבה ועל- כן
יש בה אפשרויות רבות לשיתוף בין העובדים. מאחר ויש בקומה זו גם כניסה ויציאה של כל עובדי החברה מדי יום, הצבנו לצד דלפק הכניסה "בלוג פיסי" צבעוני. זהו בלוג לא וירטואלי עם קוביות מסתובבות התלויות על מתקן עם כבלים. העובדים יכולים לשתף, להצמיד על 4 הפאות של הקובייה תמונות ולכתוב על חוויות אישיות. הבלוג יוצר חוויית משחק כיפית ושיתוף בין העובדים במחלקות השונות ותורם לגיבוש העובדים לקהילה.

בלוג פיסי בקומת הכניסה

מבט על המסדרון הראשי בכניסה

משחק קוביות בכניסה למשרדים

בלוג פיסי צבעוני מבט מקרוב

על קירות מסדרונות הקומה יש חיפוי זכוכית שעליהם ניתן לכתוב וכך מתאפשרות בנוסף לשיחות מסדרון פגישות קצרות בין העובדים ו-stand up meetings התורמות לחוויית השיתוף והיצירתיות. במסדרונות אחרים נפגוש קירות מעוטרים חלקם באימאז'ים בשחור לבן וחלקם באימאז'ים צבעוניים ומדליקים, פרי העיצוב הגראפי של סטודיו לוקה, המשרים אווירה נעימה.

קירות עם חיפוי זכוכית המאפשר כתיבה

קירות המסדרון מעוטרים במדבקות מעוצבות

עציצים עם צמחיה טבעית במסדרון מכניסים את הטבע לחלל

חלל העבודה הפתוח (האופן ספייס) בו יושבים עובדי הקומה הוא רחב ידיים עם תקרות פתוחות גבוהות. צורת ישיבה זו מייצרת סביבת עבודה שיתופית המחזקת את הקרבה והגיבוש בין העובדים. החלונות הגדולים מכניסים שפע של אוויר ואור ויחד עם הצבעוניות בגוונים של כתום אדום תורמים לתחושת השמחה והאופטימיות.

חשיבות האקוסטיקה בכלל ובחללי אופן ספייס בפרט היא קריטית ביותר ליצירת סביבת עבודה שקטה ונעימה. כחלק מהטיפול האקוסטי בחלל אבזרנו את התקרה בקוביות ספוג אקוסטי למניעת רעשים עם פתרון צורני מיוחד שעצבנו בסטודיו שלנו.

אופן ספייס עם תקרה פתוחה וספוגים אקוסטיים

אופן ספייס קומתי עם שפע אור טבעי

חדר ישיבות קומתי

חדר מנהל

קומת אגף המכירות מאופיינת בצבעים חמים בגוונים של אדום כתום ורוד המשרים אווירה נעימה וביתית. באזור הציבורי יש מטבחון ופינת ישיבה לעובדים המאפשרת רגיעה ופסק זמן במהלך היום.

אופן ספייס קומתי עם מבט למטבחון

קומה נוספת בחברה היא קומת השיווק והכספים המאופיינת בצבעוניות בגוונים של כחול סגול טורקיז. החיבור בין המחלקות נעשה ע"י משחקים מגנטים התלויים על הקירות  באזור הצמוד למטבחון. אפשר למצוא על הלוחות משחקי שחמט ומשחקי מילים היוצרים אינטראקציה בין העובדים ומאפשרים הפסקה מהנה משגרת העבודה. חיבור נוסף בין המחלקות השונות מתאפשר במפגשים הבלתי רשמיים במטבחון המרווח והמפנק.

מטבחון מפנק בצבעי טורקיז

פינת ישיבה במטבחון עם משחקים מגנטים תלויים

גם בקומה זו הוספנו צמחיה טבעית הידועה כמטהרת את האוויר ובכך גם משפיעה על תחושת הwell being של העובדים. במסדרון הקומה נבנה קיר ירוק המכניס את הטבע לחלל ומשרה רוגע ושלווה בנוסף ליתרונות הבריאותיים שלו לרווחת העובדים.

קיר ירוק במסדרון הקומה

מבט מקרוב על הקיר הירוק