עיצוב לובי ראשי עבור בניין מגורים

עיצוב לובי עם עמודים בשילוב תאורה ייחודית

האתגרים בעיצוב לובי של בניין מגורים

לובי של בניין מגורים הוא מצד אחד מרחב ציבורי וצריך לתת בו דגש על תחזוקה קלה ועל עיצוב שמתאים לטעמים שונים ומגוונים. מצד שני לובי הבניין נתפס גם כחלק מהבית וחשוב "להרגיש בבית" עוד לפני שנכנסנו באמת הביתה.

עיצוב לובי בניין מגורים באזור המעליות

במגדלי מגורים עם שומר מגדילים לעשות ומעצבים לובי ראשי כבית לכל דבר, עם כורסאות וספות נוחות, מנורות רגל, שטיחים ואפילו כלי בית מעוצבים. במקרה של הפרויקט שלפנינו כאשר הלובי אינו מצויד בדלפק כניסה ושומר חשבנו על יצירת האוירה הביתית באמצעות קיר עץ ושילוב אלמנטים שונים עם עץ שיחממו את האוירה. נושא בעל חשיבות גדולה בתכנון בנייני מגורים שמתחילים להתייחס אליו בשנים האחרונות הוא יצירת קהילה באמצעות החללים הציבוריים של הבניין. על ידי שילוב פרט פשוט של ספסל ישיבה במרכז החלל קיווינו ליצור קשר ותקשורת טובים יותר בין הדיירים בבניין ולעודד אוירה קהילתית ושכונתית.

לובי בניין מגורים עם ספסל עץ מעוצב

בתוך הספסל משולבות גומחות שאפשר להשתמש בהן עבור צמחיה או לסגור אותן בחלוקי נחל שיתנו נופך של טבע ושקט.עמודי התאורה שתוחמים את הספסל מוסיפים עניין בחלל. חלל הלובי מעוצב בצורות גאומטריות נקיות ויחד עם הפשטות והמנימליזם בעיצוב, לובי הבניין משדר חמימות ואלגנטיות.
הדמיות: 3dvision

תפריט נגישות