עיצוב משרדים באווירה ביתית

עיצוב מטבח פתוח בכניסה למשרדים

איך מעצבים משרדים באווירה ביתית?

במשרדי חברת מימון דוד ברחובות שוכן מטה החברה שמרכז פעילותה בדרום הארץ. המשרדים תוכננו כדי לשרת את הנהלת החברה, לתת מענה לשעות עבודה ארוכות וליצור סביבת עבודה נעימה וביתית. איך יצרנו את האווירה הביתית והמשפחתית?

מבנה המשרדים תוכנן כך שבכניסה מקבלת את פניכם פינת אירוח מרכזית הכוללת מטבח שצמוד אליו אזור צפייה בטלוויזיה וספרייה. הכניסה יוצאת דופן יוצרת תחושה של כניסה לחלל של בית והחומרים החמים של העיצוב המבוססים על הרבה עץ ובריקים מוסיפים חמימות ביתית.
יחד עם זאת, השאיפה הייתה לתת נופך של חדשנות בעיצוב המשרדים וגם להגיע לגובה תקרה מקסימלי ולכן המערכות בתקרה תוכננו כך שהן גלויות ואין כיסוי תקרה מתחתן שהיה מנמיך משמעותית את התקרה. השילוב בין הרצפה והריהוט החמים לבין התקרה עם המראה התעשייתי ויוצר מתח מעניין ומראה ייחודי. גם השילוב בין קירות בטון חשופים לבין קירות הלבנים ממשיך את המשחק בין חומרים בעלי אופי שונה שמשתלבים זה לצד זה.
.
חדר הרחצה משתלב בעיצוב הביתי ונראה ממש כמו חדר רחצה בבית ורק דלת הכניסה מזכוכית מסגירה את שייכותו למשרד. הרקע האפור של האריחים על הרצפה והקירות של חדר האמבטיה מדגיש את החמימות והעושר של משטח העץ עליו מונח הכיור. גם כאן ניגודי הצבעים והחומרים מוסיפים עניין לעיצוב.

אפיונים נוספים בעיצוב המשרדים

יחד עם האווירה החמימה שהמשרדים משדרים הנוף הפסטורלי הנשקף מחלונות המשרדים מיקד את תשומת לבנו מיד עם הבדיקה הראשונית של הנכס והחלטנו יחד עם הלקוח ליצור שקיפות מקסימלית שתאפשר הכנסת אור ואפשרות לצפייה בנוף מכל חלקי המשרד.
בתכנון המשרדים הושקעה מחשבה בטיפול אקוסטי מקצועי. בעיקר בשל השימוש הרב בקירות זכוכית. על תקרת הבטון הודבקו ספוגים אקוסטיים עבים במיוחד וגם בחדר הישיבות שילבנו קיר אקוסטי מעץ ושטיחים שמוסיפים לספיגה האקוסטית. לאורך כל תהליך העיצוב נשמר המתח בין עיצוב חדשני ועדכני לבין עיצוב שמבטא חמימות והרגשה של בית.

עיצוב משרדים עם תקרה חשופה צבועה בלבן
עיצוב מטבח פתוח במשרדים באוירה נעימה וחמימה
עיצוב ספריה במשרדים באוירה ביתית
עיצוב משרד משותף מעץ במשרדים באווירה נעימה וחמה
משרד מנהל המשדר יוקרה וביתיות
עיצוב קיר ספריה מעץ על רקע קיר בלוקים
קיר ספריה מרצפה עד תקרה במשרד באווירה ביתית ויוקרתית
עיצוב קיר ספריה מעץ על רקע קיר בלוקים
מבט על מסדרון מעוצב בחברה באוירה ביתית, המסדרון בעל מרקמים וצבעים חמים
עיצוב חדר שירותים במשרד
עיצוב חדר ישיבות במשרד עם שטיח בהשראת GOOGLE MAPS

תפריט נגישות