עיצוב משרדים המשדרים תנועה

עיצוב צבעוני של דלפק קבלה ותאורה המשדרים תנועה

איך ממחישים תנועה באמצעות עיצוב פנים?

המשימה הפעם הייתה לשדר את תחום העיסוק של חברה צעירה ודינמית המייבאת אוטובוסים ורכב כבד מסין דרך עיצוב המשרדים. תכנון הפרויקט היה מבחינתנו משימה מהנה ומאתגרת כאחד כיון שמאז ומעולם העיסוק בתנועה מעורר השראה ודמיון.
בתכנון משרדי החברה החלטנו להדגיש את ה"מוצר" המופשט הזה. בהתאם לכך, מיד בכניסה למשרדים מקבל את פנינו דלפק שממוקם בקו אלכסוני וחוצה את המלבן של אזור הכניסה. הדלפק בנוי עם דפנות משופעות ונראה כאילו הוא בדרך..

מוטיב התנועה מודגש באמצעות פסי אור שקועים בקירות ובתקרה שחוצים את החלל בקו דינמי ועל ידי "כביש אספלט" משטיח שמלווה אותם. בחדר הישיבות ובכניסה תכננו מתקני תצוגה עבור דגמי רכבים שקצת מחזירים אותנו לעולם הילדות והדמיון וגם מאפיינים את תחום העסוק של החברה.

נושא נוסף שהוגדר כמטרה מרכזית הוא תכנון משרדים מרווחים ונעימים שיאפשרו אירוח מרשים ומכובד של לקוחות שמגיעים למשרדים. בהתאם לכך, מבנה משרדים תוכנן בפשטות . שני מסדרונות ראשיים מובילים את המבקרים לאורך המשרדים .

חדרי הישיבות ממוקמים במרכז וקרוב לכניסה כדי לאפשר אירוח ויחד עם זאת, בלי להכניס את האורחים ללב המשרדים. קירותיו השקופים נותנים תחושה של חלל גדול שמתחבר למסדרונות בצדדיו וגם מדגיש את המסדרונות הרחבים. בזמן פגישות חדר הישיבות הופך להיות לא שקוף באמצעות וילונות חשמליים שנותנים את הפרטיות הנחוצה.

הכניסה רחבת ידיים ובהמשך לדלפק הכניסה ממוקם על אותו קו אלכסוני דלפק אירוח שבו אפשר להכין שתייה חמה ולצפות בזמן ההמתנה בסרטוני תדמית על מוצרי החברה. בבחירת חומרי הגמר, הטקסטורות והצבעים השתמשנו בשילוב לבן וכתום שמקבילים לצבעי הלוגו ושילבנו רצפת פרקט חום כהה שמעניקה תחושת חמימות. המשרדים נוחים לעובדים וגם מאירי פנים לאורחי החברה.

איך אפשר ליישם את העקרונות בפרויקט זה במשרדים שלכם?

התרשמתם כאן מדוגמה לפתרון יצירתי שרומז על תחום העיסוק של החברה. כדי ליישם מיתוג משרדים יצירתי גם עבור החברה שלכם נסו לחשוב על מאפיינים עיקריים בהם עוסקת החברה. האם החברה שלכם עוסקת בספורט, קשורה למים, לקימות, לטקסטיל, תעופה? זו רק רשימה אקראית שיכולתי לחשוב עליה ברגע.
בכל תחום עיסוק אפשר למצוא מאפיין מרכזי או כמה מאפיינים ולחשוב על דרך יצירתית "לתאר" אותם באמצעות עיצוב החלל. זה יכול להיעשות באופן שישדר יוקרה, מהירות, שקיפות או תכונות אחרות.

מה מאפיין את תחום העיסוק שלכם וכיצד תוכלו לשדר אותו בצורה הטובה ביותר?

רוצים להיעזר במעצבת פנים מקצועית ובעלת ניסיון רב במיתוג משרדים לעיצוב המשרדים שלכם?  התקשרו או השאירו פרטי התקשרות.

עיצוב דלפק קבלה צבעוני בצורניות המדמה תנועה במבואת כניסה לחברת ייבוא רכב
עיצוב חדר ישיבות מזכוכית במשרדי חברת שילוח
עיצוב משרדי חברת שילוח
קיר זכוכית מפריד בין מסדרון לחדר ישיבות
עיצוב מסדרון עבור משרדי חברת ייבוא
עיצוב דלפק ועמדת קבלת קהל בצבע כתום התואמת את צבעי הלוגו של החברה
עיצוב תאורת קיר בעיצוב משרדים לחברת שילוח

תפריט נגישות