עיצוב משרד עורכי דין

חדר ישיבות משרד עורך דין עם ספריה ולוח זכוכית מחיק

שני משרדים מעוצבים לשתי פירמות של עורכי דין, בכל אחד מהם הדגש על העיצוב היה שונה ובהתאם כל אחד משדר באמצעות עיצוב הפנים, מסרים המתאימים בדיוק לפרופיל החברה ולתחום העיסוק של המשרד.

עיצוב משרד בדגש על מקצועיות

המשרד הראשון הוא משרד עורכי דין שניידמן –ורצקי מתמחה במתן שירותים לתאגידים, לחברות הייטק ולשוק ההון. ההנחיה שקבלנו מעורכי הדין הייתה כאמור לשדר את המקצועיות של החברה, את האמינות והיציבות שלה  מצד אחד ומצד שני את החדשנות והיצירתיות בשירותי הפירמה.

הרצפה האפורה הניטרלית הייתה נתון קיים והוגדרה כרקע שלנו למגרש המשחקים של עיצוב המשרדים. הרצפה מלווה את כל חדרי המשרדים ומאפשרת משחקים פרועים יחסית בצבע , שילוב של כסאות סגולים וכורסאות המתנה בגווני צהוב חרדל, ועדיין לשמור על מראה מאופק. היא גם משתלבת באלגנטיות עם טקסטורות העץ השונות של הספרייה, הדלפק והשולחנות.

כדי להמחיש את תחום העסוק של החברה בעריכת דין תוכננה בחדר הישיבות ספרייה קלאסית עשירה מעץ בגוון ונגה, אך צמוד אליה, שולחן הישיבות עשוי עץ בגוון בהיר יותר, בגימור מבריק ועם רגלי ניקל. פריט הריהוט הזה יוצר ניגוד מעניין לספריה ומדגיש דווקא את הפן של החדשנות בעבודתם של עורכי הדין.

כדי להדגיש את הדייקנות והמקצועיות השתמשנו בעיצוב המשרד באלמנטים גאומטריים שמלווים את העיצוב : תקרת אריחים לבנה שבה האריחים מובלטים על ידי מטריצה בשחור, גוף תאורה מעל הדלפק המורכב משני מעגלים זוהרים ועמוד מרובע מסיבי באזור הקבלה שמנהל דיאלוג עם הדלפק המלבני.

גם בחדר הישיבות גופי התאורה העגולים מוקפים בריבועי התקרה ויוצרים משחק גאומטרי מעניין. גם כאן, היה חשוב לנו לאזן את העיצוב הגאומטרי ולהכניס מעט רכות וחמימות למשרדים. זה נעשה על ידי ריהוט העץ בחדרים ווילונות הסטה לבנים שמשרים אוירה כמעט ביתית ומרככים את העיצוב. המשרד המואר בנוי כקומפוזיציה של ניגודים ומוקף בנוף עירוני הנשקף מהחלונות הגדולים.

עיצוב משרד עורכי דין - דלפק קבלה
פינת המתנה צהובה בשילוב דלפק מעוצב בצבעי שחור לבן וגוף תאורה תלוי
חדר מנהל במשרד עורכי דין
עיצוב משרד מנהל במשרד עורכי דין
עיצוב חדר מנימליסטי שחור ולבן במשרד עורכי דין
מבט מסדרון על פינת המתנה צהובה
ספריה מרצפה עד תקרה ולוח מחיק מזכוכית בחדר ישיבות במשרד עורכי דין

עיצוב משרד עורכי דין המשדר אמינות

עיצוב משרד עורכי דין קטן שמשדר את האמינות, המקצועיות והוותק של הפירמה, על ידי עיצוב בסגנון קלאסי עם נגיעות של עיצוב עכשווי.
העיצוב משלב אלמנטים "כבדים" כמו עץ ורצפת פרקט כהים שמדגישים את האמינות, המקצועיות והוותק של הפירמה, יחד עם פריטי עיצוב עכשוויים של תאורה וריהוט.

מבט מדלפק קבלה על חדר ישיבות המשולב ספרייה
משרד מנהל יוקרתי עם עיצוב מעץ ופינת המתנה לבנה במשרד עורכי דין
עיצוב עמדת קבלה יוקרתית מעץ כהה במשרדי עורכי דין
עיצוב יוקרתי של מסדרון כניסה למשרדי עורכי דין
עיצוב משרדים במשרד לעורכי דין
עיצוב סביבת עבודה ממותגת בעיצוב למשרד עורכי דין
פינת המתנה בעיצוב משרדי עורכי דין

תפקידה של הספרייה בעיצוב משרד עורכי דין

גם בעידן הדיגיטלי שבו כל העבודה מתבצעת מול מחשב, עדיין , הספרייה הישנה והטובה הקלאסית של משרד עורכי הדין אפופה הילה של מקצועיות ולא הייתי מוותרת עליה כמעט באף משרד עורכי דין, קטן כגדול.

במשרדי עורכי דין רבים לא ויתרו על ספרייה ולמען האמת, למי שרוב שעותיו עוסק בקריאה, כמו עורכי דין, קריאה מהמסך היא בערך ב25% פחות מהירה מקריאה מדף נייר. ככל הנראה בגלל רזולוציה והנזקים המצטברים של מסכי לד לעיניים.  לכן יש טעם מעשי ומיתוגי כאחד להמשיך ולמקם את הספרייה במשרדי עורכי דין.

ככל שהמשרד נותן שירותים לחברות בתחומי חדשנות כגון חברות הייטק או פטנטים, אמליץ על עיצוב רענן וחדשני יותר וכאן, הספרייה הקלאסית יכולה לתת ניגוד מרענן לעיצוב הייטקי.
על אחת כמה וכמה שבמשרדים סולידיים יותר שרוצים להדגיש אמינות ויציבות יש מקום לספרייה.

עיצוב חדר ישיבות במשרד עורכי דין
עיצוב חדר ישיבות במשרד עורכי דין
עיצוב משרדים במשרד לעורכי דין

תפריט נגישות