עיצוב משרדים לחברת טקסטיל

עיצוב כניסה למשרד חברת טקסטיל

עיצוב משרדי חברת ערד תעשיות נתן ביטוי לתחום העיסוק של החברה בענף הטקסטיל על ידי שימוש בו בתקרות והרצפה.
בנוסף, עיצוב קיר כוח בכניסה למשרדים משלב מגבות מגולגלות כמחווה לחברת מגבות ערד הוותיקה.

עיצוב משרדים שמשדרים את תחום העיסוק

חברת ערד תעשיות היא מהחברות הוותיקות בישראל, בעלת מוניטין בייצור מוצרי טקסטיל וידועה גם בשם "מגבות ערד" בגלל המגבות האיכותיות שהיא מייצרת. החברה נרכשה לפני מספר שנים על ידי תאגיד הענק האמריקאי סטנדרט טקסטייל ולפני כשלוש שנים עברה למשרדים חדשים באיירפורט סיטי.

בבניית קונספט התכנון עבור המשרדים החדשים החלטנו יחד עם מנהלי החברה להשתמש במוצרי הטקסטיל של החברה ובחומרי גמר של עיצוב פנים שעשויים מבדים ומטקסטיל כדי להמחיש את תחום העסוק שלה. באמצעות עיצוב המשרדים התבקשנו גם לשדר חדשנות, ערך מותג מרכזי של החברה. סטנדרט טקסטייל ידועה בארה"ב ובעולם בזכות מוצרים פורצי דרך וחדשנים בתחום הטקסטיל שהיא מפתחת ומייצרת עבור ענפי הרפואה, הייטק ביוטכנולוגיה וגם עבור מלונאות ומוצרים לבית.

דלפק קבלה וקיר כוח בכניסה לחברת טקסטיל
קיר כוח דקורטיבי בעיצוב משרדים לחברת טקסטיל
עיצוב משרדים עם שילוב סוגי ריצופים שונים במבואת כניסה במשרדי טקסטיל
עיצוב מסדרון עם רצפת אריחי שטיח בגווני אפור משולבים עם פרקט במשרדים לחברת טקסטיל
קיר כוח בחברת טקסטיל
עיצוב קיר כוח לפי עיסוק המשרד. עיצוב משרדים לחברת טקסטיל
חדר תצוגת טקסטיל במשרדים
חדר תצוגה למוצרי טקסטיל בחברת תעשיות טקסטיל
חדר ישיבות המשלב בתוכו מסך טלוויזיה ולוח מחיק לסיעור מוחות ופרזנטציה
עיצוב משרד אישי בצבעי שחור, לבן ואפור
עיצוב משרד מנהל בעיצוב יוקרתי באוירה נעימה במשרדים לחברת טקסטיל

המחשת תחום העסוק של החברה והחדשנות שלה באים לידי ביטוי בעיקר באזור הכניסה והדלפק. מי שנכנס למשרדים לא יכול להתעלם מקיר כוח שמקבל את פניו ותוכנן כמחווה לחברת מגבות ערד הוותיקה. על הקיר מגבות מגולגלות בגווני אפור ולבן שמזכירות בקריצה את החברה המיתולוגית.  מוצרי הטקסטיל ממשיכים ללוות את עיצוב המשרדים בצורת שטיחים המותקנים על הרצפה ותקרות בד מתוחות בתקרה. בקצה המסדרון תלויות על הקיר דוגמאות בדים בקומפוזיציה של עיגולים ובמרכז המשרדים חדר תצוגה עם מוצרי טקסטיל מובחרים לענף המלונאות.

יחד עם הרכות שיוצרים הבדים, השטיחים והמגבות והחמימות שהם מפיצים, שילבנו בעיצוב פריטי נגרות בגימור לבן מבריק, גופי תאורה במראה תעשייתי וצבעוניות מונוכרומטית של גווני אפור ולבן. השילובים הללו משדרים מינימליזם וחדשנות.

מלבד ההתמקדות בהעברת המסרים וערך המותג המרכזי על ידי עיצוב פנים תומך ומושכל, מטרה חשובה לא פחות הייתה לתכנן משרדים נוחים ויעילים שישרתו בצורה הטובה ביותר את עובדי החברה. ואכן, בהמלצה שהעביר אלינו מנהל הכספים של החברה אפשר ללמוד על שביעות הרצון הגבוהה של העובדים וההנהלה מהתכנון ומהתוצאה המוצלחת.

תפריט נגישות