עיצוב משרדים לסטארטאפ

עיצוב משרדים ממותגים לחברת סטארטאפ בהרצליה פיתוח

סלטיק היא חברה שעוסקת בתחום הנחשק של אפליקציות למובייל. העבודה של המפתחים ומחלקת הקריאייטיב בחברה דורשת שיתוף פעולה מלא בין כל החוליות המשתתפות בתהליך התכנון, יצירתיות וחדשנות. ברוח זו תוכנן השיפוץ של משרדי החברה עבור המחלקות הללו. 

במשרדים הישנים אופי החלל היה כללי ביותר ויכול היה לשמש גם משרד עורכי דין. העובדים ישבו בחדרים סגורים, חלקם ללא חלונות ושיתוף הפעולה ביניהם היה חסר את הדינמיות והאינטנסיביות הדרושים. הקירות היו חלקים ולא שידרו דבר מרוח החברה ומתחום העסוק שלה.
בתכנון המשרדים מחדש פתחנו את החלל לישיבה משותפת שתאפשר שיתוף בין מחלקת הפיתוח ומחלקת הקריאייטיב וקשר רציף ביניהן. עם יצירת החלל הפתוח היה צורך לפתור את בעיית הרעש המוגבר כדי לאפשר גם מידת ריכוז ולתת מענה לצורך הטבעי של העובדים באזור שבו יוכלו להתרכז ללא הפרעה ו\או לנהל שיחות פרטיות מידי פעם.

לעיצוב משרד מוצלח >>

חלל עבודה צבעוני פתוח עם אי מטבחון במרכז

לשם כך תכננו תקרה אקוסטית בעלת ספיגת רעשים משופרת. במקביל, לאורך השדרה של אזור העבודה ממוקמים חדרי ישיבות וחדר סיעור מוחות שיכולים לשמש גם לדיונים קטנים לא פורמליים במהלך יום העבודה בלי להפריע ליושבים בחלל הפתוח וגם לשיחות פרטיות.

אווירת החדשנות והיצירה מושגת על ידי צבעוניות נועזת שמאפיינת גם את לוגו החברה ועל ידי לוחות מגנטיים של משחקים שונים שתלויים על הקירות ומהווים תחליף מקורי וחסכוני בשטח לשולחן הביליארד הקלאסי בחברות היי טק. העיצוב הגראפי של המשחקים תוכנן על ידי סטודיו אידאה.
בנוסף לחדרי הישיבות הסגורים תוכנן גם אזור ישיבות פתוח ולא פורמלי בכניסה למתחם. אזור נוסף למפגשים קצרצרים בהם אפשר להתעדכן במהירות הוא פינת הקפה שבדומה לשיחות המסדרון בחברות משמשת להעברת אינפורמציה מהירה ועדכונים. האינטראקציה המוגברת בין העובדים בעקבות ההתאמה של החלל למשימות הצוותים תרמה לסיום מטלות בזמן קצר יותר והגבירה את התפוקה ואת החדשנות.
רונן דניאל, מנכ"ל החברה, מדווח על הצלחה ושביעות רצון גבוהה מהשיפוץ ומתוצאותיו.

מיתוג סביבת עבודה במשרדי סטארטאפ הכולל לוחות ושטיח צבעוניים המותאמים למיתוג
פינת ישיבה צבעונית למשרדי חברת סטארטאפ
מסדרון צבעוני המייצר מקצב מהנה לעבודה בחברת הייטק
חלל עבודה צבעוני פתוח עם אי מטבחון במרכז
חדר ישיבות ורוד עם קיר מחיק וקיר זכוכית
איזור עבודה עם כורסאות צבעוניות ומשחקי קיר משלימים ליצירת סביבה עבודה נוחה ומהנה
דלפק כניסה וקבלת קהל בעיצוב צבעוני של חברת סטארטאפ

תפריט נגישות