עיצוב משרדי חברת תעופה

עיצוב חדר ישיבות משרדי Turkish Airlines

טסתם פעם בטורקיש איירליינס? מי שהזדמן לו לטוס עם החברה הבחין קרוב לוודאי בשירות המוקפד ובפינוקים הקטנים שמלווים אותו במהלך הטיסה. הפרסומות מטעם החברה מלוות בניחוח טורקי של הארכיטקטורה האוריינטלית המרהיבה באיסטנבול ובטורקיה. מאחורי הקלעים אנשי מחלקת המכירות והשירות של החברה עובדים ללא ליאות כדי לעמוד ביעדים ובסטנדרטים הגבוהים של החברה .

לכן, כשהגענו לעצב את המשרדים של טורקיש במעונם החדש במגדל משה אביב במתחם הבורסה, אחת הבקשות העיקריות של סדה, מנהלת המכירות, היו לתכנן מקום נוח וחמים כדי למתן מעט את הלחצים המתלווים לעבודה השוטפת. העובדים, רבים מהם יוצאי טורקיה, רצו עיצוב משרדים עם ניחוח טורקי שישתלבו בו גם הצבעוניות של טורקיש איירליינס וגם אלמנטים של עיצוב ועיטורים שיזכירו להם את המולדת. יחד עם זאת החלטנו לשמור על פשטות ועל קו עכשווי ומודרני בעיצוב.

יישום קונספט העיצוב בתכנון המשרדים

בכניסה למשרדים לוגו החברה וכסאות ההמתנה בצבעי שחור, אפור ואדום עם מנורה עגולה. המבנה העגול של המשרדים יצר מסדרון קשתי שמגלה טפח ומסתיר טפחיים ובהמשך מגיעים לחדר הישיבות ולחלל הפתוח של צוות המכירות מעברו השני של המסדרון.
השטיח מעוצב כפסיפס של דוגמאות גיאומטריות ומזכיר את העיטורים המאפיינים את תרבות האסלאם. יחד עם הוילונות הלבנים הוא משרה אוירה נינוחה. פה ושם משולבים פריטים מעץ ותזכורת לקפה הטורקי המפורסם בצורת פינג'אן מנחושת.
בחדר הישיבות הקיר האדום עם המשרבייה הלבנה העשויה מתכת מחמם את האווירה ומוסיף פלפל לחדר הרגוע. פרטי הריהוט בלבן ובאפור עם נגיעות של כחול ואדום יוצרים קו מינימליסטי ונקי ומאפשרים לשטיח הייחודי להטביע את חותמו על העיצוב. מודלים של מטוסים מזכירים שוב שמדובר בחברת תעופה.
ברקע הנוף הנשקף ממרומי הקומה ה34, כמעט ממעוף הציפור, מוסיף אווריריות ואוויריות לפרויקט.

עיצוב פנים למבואת כניסה במשרדי טורקיש אירליינס
עיצוב חדר ישיבות עם קיר כוח עם משרבייה ודגמי מטוסים עם שטיחים בעיצוב אוריינטלי בניחוח טורקי, עבור חברת טורקיש איירליינס
עיצוב משרדים לחברת תעופה. מבט על רצפה מונכרמטית בהדפסים שונים בשילוב עם רצפת פרקט
משרד מעוצב עם צבעוניות לבנה ורצפת אריחים בהדפסים שונים. עיצוב משרדי טורקיש אירליינס
חלל פתוח עם שטיחים בעיצוב עכשווי בהשראת עיטורים גיאומטריים עיצוב משרד חברת תעופה
חדר מנהל בצבעי שחור, אפור ולבן עם שטיחים בעיצוב מודרני בהשראת עיטורים גיאומטריים
עיצוב חדר מנכ
עיצוב פינת ישיבות קטנה בחדר מנכ

תפריט נגישות