עיצוב משרדים המשדר יצירתיות

תכנון חלל צבעוני עם תקרה חשופה ושטיח צבעוני למשרד הייטק

חברת UXpert עוסקת באפיון ויצירת חוויית משתמש עבור סמארטפונים, אינטרנט ומדיות נוספות. עם תחילת הפרויקט של מעבר החברה למשרדיה החדשים קיבל סטודיו מיכל רוזן אפיון של "חוויית המשתמש" הנדרשת במשרדים. ההנחיה של ניצן אביטוב, בעל החברה, הייתה לתכנן משרד שישדר יצירתיות, שקיפות, איכות ומצוינות.

העבודה בחברה היא פרויקטאלית כאשר בתחילת כל פרויקט מתבצע תכנון אסטרטגי, אפיון ויצירת קונספט. בשלב הבא המתבצע תכנון מפורט לביצוע הקונספט. בשני השלבים משתתפים מעצבים גראפיים, בוני אתרים ומתכנתים ויש חשיבות רבה לעבודת צוות טובה ולשיתוף פעולה פורה. בשניהם משולבות עבודה יחידנית ועבודה קבוצתית לסירוגין. לתמיכה מקסימלית בתהליך התכנון תכננה מיכל רוזן משרדים המשלבים חדרים סגורים וחלל עבודה מרכזי פתוח ושיתופי. החלל המרכזי פונה אל החלונות ומקבל שפע אויר ואור. בשדרה הפנימית של המשרדים ממוקמים חדרים עם קירות זכוכית שמקבלים גם הם שפע אור.

תחום העסוק היצירתי של UXpert בא לידי ביטוי בשילוב כמה אלמנטים מיוחדים בעיצוב המשרדים:

1. תכנון ייחודי של לוחות אמייל שקועים בקיר עם פרט שתוכנן במיוחד עבור הפרויקט. לוחות האמייל פזורים כמעט בכל חדר וכמובן גם בחלל המרכזי.

2. תעלות מיזוג אויר מבד צהוב. יתרונן העיקרי של התעלות, מלבד המראה המיוחד, בפיזור האוויר באופן אחיד לאורך כל התעלה.

3. ספוגים אקוסטיים תלויים עם גימור שתוכנן עבור הפרויקט משלימים את המראה המתועש של התקרות החשופות. הם מהווים פתרון רענן ויצירתי ליצירת אקוסטיקה טובה בחלל הפתוח.

תהליך העבודה על אפיון אתר ויצירת חוויית משתמש דומה במובנים רבים לתהליך תכנון אדריכלי, לכן יש הקבלה בין תקרות חשופות המשדרות תכנון "שקוף" כשכל האלמנטים המרכיבים את המשרדים גלויים לעין לבין השקיפות המאפיינת את עבודת התכנון של UXpert. המסר של איכות בא לידי ביטוי בעיצוב המשרד תוך תכנון מוקפד של פרטים. הפרופיל המנוקב בהיקף לוחות האמייל מתכתב עם החריצים של תעלות החשמל המתכתיות ועם הטקסטורה המחוספסת של מנורות הקיר. תעלות הבד הצהובות בתקרה משלימות את הפסיפס הצבעוני של הרצפה בכניסה.

סקלת הצבעים מתחילה בצבעוניות מאופקת בכניסה וממשיכה בצבעוניות מתפרצת ככל שעין המתבונן נודדת פנימה לתוך חלל המשרדים. באזור הכניסה גווני הריצוף הם אפורים וככל שמתקרבים לחדר הישיבות הגוונים האפורים מועשרים בכתום צהוב ובורדו מלאי חיוניות.

מעבר לחלל הכניסה שמשמש גם כמטבחון וכפינת אוכל, חלל העבודה הפתוח המרכזי מעוצב בגווני אפור ולבן עם נגיעות צבע של בדים צבעוניים. החשיבה מחוץ לקופסה של הלקוח והנכונות להיפתח לחידושים ולעיצוב שונה מהסטנדרט אפשרה יצירת חלל ייחודי ויצרה תהליך תכנון מאתגר ומהנה.

 

חלל פתוח צבעוני עם תקרה חשופה במשרדי חברת הייטק. עיצוב משרדים צבעוני, מהנה ומיוחד
עיצוב קיר לבן עם כיתוב ותאורה מעוצבת בחדר ישיבות במשרדי חברת הייטק
מטבחון צהוב ורצפת אריחים צבעונית בחברת הייטק
עיצוב משרדי הייטק המשלב בתוכו עיצוב כולל דרך הצבעוניות של לוגו החברה. עיצוב צעיר ומהנה
לוח אמייל מחיק המשמש כמצע לביטוי עצמי של העובד במרחב ציבורי במשרדי הייטק
עמדות עבודה בחלל פתוח בצבעוניות ע
לוח אמייל מחיק המשמש לוח תקשורתי בין העובדים וסיעור מוחות נגיש
עיצוב חדר מנהל מזכוכית עם צבעוניות לפי צבעי הלוגו של החברה.
תקרה פתוחה בעלת רבדים שונים כגון תעלות תקרה, תאורה, אקוסטיקה וכו'
תקרה חשופה עם תעלות בד, ספוגי אקוסטיקה, תאורה תלויה
תקרה חשופה עם תעלות בד, ספוגי אקוסטיקה, ותאורה תלויה במשרדי חברת הייטק
תכנון תקרה חשופה מיזוג אויר עם ספוגי אקוסטיקה
אריחים אקוסטים בתקרה חשופה במשרדי חברת הייטק
עיצוב של תקרה חשופה במשרדי חברת הייטק