טלפון  03-7326997

מיתוג סביבת העבודה

עיצוב פינת ישיבה צהובה עם תא טלפון לשיחות פרטיות

חשוב לציין, מיתוג סביבת העבודה צריך לעניין היום כל חברה. בין אם מדובר בחברה תעשייתית המוכרת מוצרים או חברת הייטק המספקת שירותים.
נסו להיזכר במקרים שבהם לקוחות הגיעו אליכם למשרד לסגירת עסקה ועל סמך האוירה והמסרים הלא מילוליים שקיבלו דרך עיצוב המשרד, החיוך שלכם והאווירה הכללית, החליטו לשכור את שירותיכם או להשתמש דווקא במוצר שלכם.

בעלי חברות הייטק מודעים היטב לעובדה שכדי לשמור על העובדים הקיימים מפני ציידי ראשים ולצוד את העובדים הנחשקים בענף עליהם לייצר סביבת עבודה תומכת ולשדר מסרים שיאפשרו לעובדים ליצור בקלות חיבור ואהדה לחברה.
עיצוב המשרד הוא המעטפת של כל מה שקורה בחברה ומשפיע יום יום וכל היום על מהלכי העבודה ועל ההרגשה והמוטיבציה של העובדים. אם תשכילו להעביר את המסרים החשובים לכם דרך עיצוב פנים שמיישם את ערכי המותג של החברה תוכלו ליצור חיבור רגשי של עובדים ולקוחות כאחד ונאמנות לחברה ולערכיה.אתם מוזמנים להתרשם מכמה דוגמאות של מיתוג שמשלבות עיצוב גרפי עם עיצוב פנים ויוצרים סינרגיה.

 

עיצוב נוק למנוחה ופרטיות
עיצוב חדשני לחדר ישיבות במשרדי חברת היי-טק

ויש גם מקרים בהם עיצוב הפנים יוצר מיתוג באמצעות דימויים תלת ממדיים. כמו במשרים שבתמונה כאן שמשדרים אוירה של קלילות ומשחק באמצעות משחק קוביות תלת ממדי : )

משחק קוביות משדר אוירה של משחק והנאה וממתג את המשרדים